نشست صمیمی مدیر عامل شرکت با بانوان شاغل

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه : جلسه ای با حضور درویشی مدیر عامل شرکت ، فتاحی مشاور امور بانوان و جمعی از بانوان شاغل در شرکت در محل سالن جلسات برگزار گردید . در این نشست در ابتداء فتاحی مسئول بانوان شرکت ضمن تقدیر از مدیر عامل سازمان به جهت برگزاری این نشست و توجه به مسائل بانوان همکار، گزارشی از اقدامات انجام شده و برنامه های مورد نظر ارائه نمود . در ادامه درویشی مدیر عامل شرکت گفت : از تلاش‌های ارزنده شما بانوان همکار در توسعه و ارتقای عملکرد و فعالیت‌های شرکت تقدیر مینمایم و بدون شک این تلاش ها زمینه‌ساز دستیابی و تحقق آرمان های مورد نظر در سازمان است ، درویشی در ادامه به بحث عفاف و حجاب اشاره و افزود ، حجاب و عفاف به عنوان دو ارزش در جامعه و بـویژه جوامع اسلامى مطرح اسـت. همواره این دو واژه در کنار هم بـه کار بـرده مى شوند و در نگاه اول بـه نظر می آید هر دو بـه یک معنا بـاشند, اما با جستجو در متون دینى و فرهنگنامه ها بـه نکته قابـل توجهى مى رسیم و آن تفاوت این دو واژه است. حجاب امرى ظاهرى و در ارتبـاط بـا جسم است, اگر چه این پـوشش بـرخاسته از اعتقادات و باورهاى درونى افراد است یعنى پوشش ظاهرى افراد و بـویژه زنان که مانع از نگاه نامحرم به آنان مى شود و عفاف نیز بـه معناى پـاکدامنى است.

حفظ چشم, گوش, قلب و تمامى اعضا و جوارح از هر گونه خطا و گناه عفاف است که حاصل این عفت و حجـاب درونى, پـوشش ظاهرى است . بـه تـعبـیرىحـجـاب میوه عفاف اسـت و عفاف ریشـه حـجـاب ، عفت و حیا، خصلتی انسانی است و مورد پذیرش تمامی انسانها بوده و هست. و انسانهای بزرگ و ادیان آسمانی نیز بدان توصیه کرده اند. درویشی در ادامه سخنان خود تاکید نمود بانوان شاغل در شرکت میبایست ضمن تحصیل دانش روز و ارتقاء علمی خود در تصمیم گیریهای سازمان مشارکت نمائید و نقطه نظرات خود را در زمینه ارتقاء اداری ارائه دهند .

در پایان این نشست  بانوان همکار ضمن تقدیر از مدیر عامل شرکت مسائل و مشکلات خود را با ایشان مطرح و مورد بحث و تبادل نظر قرار دادند.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه

    شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات