تاکید مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی بر اتمام واحدهای مسکونی مهر تا پایان سالجاری

به گزارش  روبط عمومی اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی ، کارگروه تخصصی هماهنگی و بررسی موانع و مشکلات تعاونی های مسکن مهر استان  با حضور نادر قاضی پور نماینده مردم شهرستان ارومیه در مجلس شورای اسلامی  ، مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی و اعضا کارگروه  در سالن جلسات این اداره کل  برگزار شد .

مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی  در  این  جلسه بر اتمام باقیمانده واحدهای مسکونی مهر تا پایان سالجاری تاکید کرد و افزود : دغدغه فعلی و اصلی ما حل مشکلات مردم در حوزه مسکن مهر است  و روند اجرایی تکمیل مسکن مهر استان در حد قابل قبولی پیش می رود.

سید محسن حمزه لو  با یان اینکه اداره کل راه و شهرسازی تمام عزم خود را برای اتمام واحدهای مسکونی مهر جزم کرده است اظهار کرد : تا پایان سالجاری باید از تمام ظرفیت های خود  و سایر دستگاههای اجرایی در راستای سرعت بخشی  و  تسریع در اتمام پروژه های مسکن مهر  نهایت  بهره را ببریم .

در این جلسه نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: اجرای طرح مسکن مهر با هدف ایجاد مکانی امن، توام با آرامش برای خانواده‌های ایرانی آغاز شد که امیدواریم با اتمام این طرح مشکل تامین مسکن بخش عمده ای از مردم حل شود .


نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی  بر تسریع در روند ساخت مسکن مهر در آذربایجان غربی تاکید کرد و افزود : روند اجرای طرح مسکن مهر با تعامل و همکاری دستگاههای اجرایی دخیل امکان پذیر است که در این زمینه باید عملیات اجرایی پروژه ها تسریع یابد .

وی در ادامه بر رسیدگی به تعیین تکلیف زمین های دارای مشکل در حاشیه شهر  و تامین مسکن اقشار کم درآمد جامعه  تاکید کرد.

در این جلسه مسائل و مشکلات مساکن مهر پروژه های شهرستان های ارومیه – مهاباد – سردشت – شاهین دژ  بحث  و بررسی شد و مدیر کل راه و شهرسازی نیز بر حل مشکلات مربوطه  دستورات لازم را ارائه نمودند .

لینک اصل خبر در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی

    منبع خبر

    اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی

    اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات