زمینه صادرات برق به کشورهای همسایه فراهم شده است

زمینه صادرات برق به کشورهای همسایه فراهم شده است

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای غرب، در همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری در صنعت آب و برق استان کرمانشاه از آمادگی و فراهم شدن زمینه صادرات برق به کشورهای همسایه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای غرب، مهندس "علی اسدی" در همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری در صنعت آب و برق استان کرمانشاه که با حضور "علی محمدی" نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان، "مجتبی قبادی" مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری کرمانشاه، مدیران عامل صنعت آب و برق استان و جمعی از سرمایه‌گذاران در تالار شرکت برق منطقه‌ای غرب برگزار شد، با اشاره به 250 کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق، خاطرنشان ساخت: با توجه به اینکه علاوه بر استان کرمانشاه، استان‌های ایلام و کردستان نیز در حوزه تحت سرپرستی شرکت برق منطقه‌ای غرب بوده و در مجموع 900 کیلومتر با کشور عراق مرز مشترک داریم، از سرمایه‌گذاران دعوت می‌کنم برای تبدیل استان کرمانشاه و منطقه غرب کشور به قطب سرمایه‌گذاری انرژی، آستین همت را بالا زده و از فرصتی که برای صادرات برق به کشور عراق و سایر کشورهای منطقه وجود دارد، استفاده کنند.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای غرب با اشاره به سنکرون شدن شبکه برق کشور ایران با عراق در هفته گذشته، گفت: همه زیرساخت‌ها در رابطه با صادرات برق کاملاً فراهم شده تا سرمایه‌گذاران بتوانند با خیالی راحت و در بستری مناسب سرمایه‌گذاری کنند.

کرمانشاه، سرزمین طلایی سرمایه‌گذاری است

"علی محمدی" نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه نیز گفت: کرمانشاه، سرزمین طلایی سرمایه‌گذاری است و این استان با وجود زیرساخت‌های بسیار خوب در خطوط انتقال انرژی الکتریکی بستری مناسب برای سرمایه‌گذاری است.

وی افزود: وجود ظرفیت‌های مناسب برای سرمایه‌گذاری و هماهنگی بسیار خوب بین مدیران اجرایی برای توسعه و پیشرفت استان کرمانشاه، فرصتی مناسب برای ورود سرمایه‌گذاران به این استان است.

همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری در صنعت آب و برق استان کرمانشاه به همت شرکت‌های صنعت آب و برق وابسته به وزارت نیرو و با همکاری استانداری کرمانشاه، مرکز خدمات سرمایه‌گذاری و سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی با هدف بهبود فضای کسب و کار و آشنایی سرمایه‌گذاران با ظرفیت و پتانسیل‌های استان کرمانشاه در این حوزه برگزار شد.

لینک اصل خبر در سایت شرکت برق منطقه ای غرب

  منبع خبر

  شرکت برق منطقه ای غرب

  شرکت برق منطقه ای غرب

  شرکت برق منطقه ای غرب یک شرکت در شهر کرمانشاه می باشد

   نظرات