کسب رتبه کشوری شایسته ویژه توسط شورای فرهنگی صنعت آب و برق استان مرکزی

شورای فرهنگی صنعت آب و برق استان مرکزی در چهارمین سال متوالی موفق به کسب رتبه شایسته ویژه در سطح وزارت نیرو شد.

سرپرست امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو درنشست هم اندیشی ائمه جماعات صنعت آب و برق استان مرکزی گفت: ارائه ایده های خلاق باید محور فعالیت های فرهنگی قرار گیرد.

حجت الاسلام حسین قرنفلی بابیان این مطلب افزود:کسب رتبه برتر شایسته تقدیر ویژه توسط شورای فرهنگی صنعت آب و برق استان مرکزی نشان دهنده حمایت مدیران و انگیزه اعضای شورای فرهنگی در انجام اقدامات شایسته در مباحث فرهنگی می باشد .

وی بیان کرد: ارائه کارهای نوین و خلاقانه در امور فرهنگی می بایستی در دستور کار شرکت های زیر مجموعه وزارت نیرو قرار گیرد .

سرپرست امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو ضمن تبریک هفته وحدت بیان کرد: ماه ربیع الاول یاد آور میلاد آخرین رسول خدا و پیامبر صلح و دوستی است که به حقیقت فصلی برای عمل به سیره آن مقام آسمانی بوده و هفته وحدت بی‌تردید نماد و پیام صلح و دوستی برای پیروان راستین و حقیقی دین و مکتب انسان ساز اسلام است.

وی گفت: ائمه جماعات باید تبلیغ چهره به چهره با کارکنان داشته باشند این امر تاثیر بسیار زیادی در رفع مشکلات و جذب همکاران دارد .

"حجت الاسلام قربانپور"مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان مرکزی نیز در این نشست با اشاره به اینکه در پیشبرد برنامه ها و چشم اندازهای فرهنگی باید همه ی نهادها با یکدیگر همکاری کنند، گفت: همه ی نهاد ها و دستگاه های اجرایی باید در مسیر عملیاتی شدن بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی اقدام کنند.

ریس شورای انسجام بخشی مدیران صنعت آب و برق استان مرکزی هم در این نشست با توجه به اینکه فعالیت‌های فرهنگی مبتنی بر نیاز روز جامعه است،افزود:فعالیت های فرهنگی باید منسجم ،هدفمند ،اثر بخش و برنامه ریزی شده باشد.

مهندس فرهاد شبیهی بیان کرد:انجام فعالیت های فرهنگی کار بزرگی است و بایدبا انجام نیاز سنجی در حوزه های مختلف کاری درصد رفع مشکلات و مسائل موجود عمل شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی نیز در حاشیه این نشست گفت:امروز حوزه فرهنگ بیش از هرزمانی نیازمند مطالعه و پژوهش است زیرا مقوله فرهنگ دارای ابعاد گسترده ای است.

مهندس محمد اله داد افزود: در حوزه فرهنگ جای کار بسیار است زیرا با ظهور بسترهای ارتباطی جدید و شبکه های اجتماعی ،برنامه ریزان فرهنگی باید برمحتوای غنی فرهنگی بسیار تلاش کنند.

درپایان این نشست از اعضای شورای فرهنگی صنعت آب و برق استان مرکزی که طی برنامه ابلاغی امور فرهنگی و دینی در میان استانهای کشور در سال 1397 موفق به کسب رتبه شایسته تقدیرویژه شده بودند با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد.

لینک اصل خبر در سایت شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی

  منبع خبر

  شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی

  شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی

  شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی یک شرکت در شهر اراک می باشد

   نظرات