تکمیل و بهره‌برداری از خانه فرهنگ دیبای 11

تکمیل و بهره‌برداری از خانه فرهنگ دیبای 11

محسن علیزاده در برنامه رادیویی #صبح_سیلک با اشاره به وسعت 27 کیلومتر مربعی و زندگی بیش از 16 هزار نفر در قالب 4 هزار و 759 خانوار در ناحیه چهار منطقه پنج گفت: پنج محله در ناحیه وجود دارد که هفت معتمد در قالب بازوان یاری‌گر مدیریت شهری به ایفای نقش می‌پردازند.

◽️پیش از این فرآیند،پروژه‌ها صرفا با نظر مدیران و معاونین شهرداری تدوین و تنظیم می‌شد که نارضایتی‌هایی را به همراه داشت اما از سال 96 که سازوکار معتمدین طراحی و اجرا شد شاهد افزایش رضایت‌مندی عمومی هستیم.

مسئول ناحیه چهار منطقه پنج شهرداری با اشاره به مصوبات متعدد در ناحیه چهار منطقه پنج در قالب نشست با معتمدین،  اقدامات مختلف و متعدد در زمینه زیرسازی، آسفالت،چاه‌های جاذب، فضای سبز، معابر و...در این ناحیه را یادآور شد.

علیزاده، با اشاره به زیرسازی و آسفالت 40 هزار متر مربع از معابر ناحیه 4 منطقه پنج در سال گذشته از اتمام زیرسازی 30 هزار متر مربع از معابر دیگر تا پایان سال جاری خبر داد.

ابوالفضل قندچی معتمد ناحیه نیز در این برنامه، اجرای طرح معتمدین محلات و سرمایه‌های اجتماعی را به عنوان گامی برای کاهش فاصله مدیریت شهری و شهروندان قدردانی کرد.

وی همچنین از وجود برخی مشکلات برای عملکرد مثبت حداکثری این طرح نیز خبر داد و خواستار کاهش بعضی مناسبات مزاحم در این زمینه شد.
لینک اصل خبر در سایت شهرداری کاشان

  منبع خبر

  شهرداری کاشان

  شهرداری کاشان

  شهرداری کاشان یک شهرداری در شهر کاشان می باشد

   نظرات