حضور گسترده علاقه‌مندان هنر نمایش در صحنه مهر

حضور گسترده علاقه‌مندان هنر نمایش در صحنه مهر

«سبکی»، «روزمرگی»، «پابرهنه، لخت، قلبی در مشت»، «تجربه های اخیر»، «شل شاک» و «غنیمت» برای اجرا در بخش مسابقه صحنه ای و خیابانی، سایکودرام و کارگردانی تئاتر در بخش نشست‌های تخصصی و کارگاه‌های آموزشی از مهم ترین اتفاقاتی بود که در روز سوم جشنواره به وقوع پیوست.

سومین روز از برگزاری این جشنواره با اجرای چهار نمایش صحنه‌ای در حالی به پایان رسید که بسیار مورد استقبال شرکت کنندگان قرار گرفت.

در سومین روز برگزاری جشنواره، نمایش"سبکی"به نویسندگی و کارگردانی داریوش علیزاده از کرج در تماشاخانه ماه فرهنگ سرای مهر در دو نوبت و نمایش "روزمرگی" به نویسندگی و کارگردانی لیلی عاج از تهران در تماشاخانه سپهر فرهنگ سرای مهر سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان به روی صحنه رفت.

نمایش"پابرهنه، لخت، قلبی در مشت" عنوان نمایش دیگری است که به نویسندگی و کارگردانی علیرضا کوشک جلالی طی یک نوبت کاری از هنرمندان تهران، میزبان مخاطبان در تماشاخانه حافظ شد.

نمایش خیابانی "شل شاک"به نویسندگی و کارگردانی پدرام شیخ مظفری کاری از هنرمندان کرمان و همچنین نمایش"غنیمت" نوشته پژمان شاهوردی به کارگردانی محمد یوسفی زاده از هنرمندان مرند آثار دیگری بود که در میدان سنگ و میدان کمال الملک کاشان اجرا و با استقبال روبرو شد.

در سومین روز از برگزاری چشنواره پانزدهم علاوه بر اجرای نمایش، نشست تخصصی سایکودرام با تدریس سبا اصلیان و کارگاه تخصصی کارگردانی تئاتر با تدریس کیومرث مرادی تشکیل شد. ▫️گفتنی است پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان با تلاش سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان و با حمایت مرکز هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از 21 آذر ماه در کاشان آغاز و تا 5 روز دیگر ادامه دارد.
لینک اصل خبر در سایت شهرداری کاشان

  منبع خبر

  شهرداری کاشان

  شهرداری کاشان

  شهرداری کاشان یک شهرداری در شهر کاشان می باشد

   نظرات