آغاز دومینوی افتتاح پروژه‌های بزرگ شهر گرگان

آغاز دومینوی افتتاح پروژه‌های بزرگ شهر گرگان

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی شهرداری گرگان، عبدالرضا دادبود در مراسم افتتاح تقاطع غیرهمسطح سربازان گمنام امام زمان (عج) اظهارداشت: خوشحالیم که این پروژه بزرگ را به سربازان گمنام امام زمان (عج) تقدیم می‌کنیم که امنیت ما را تأمین می‌کنند، ما مدیون این نیروها و سایر دستگاه‌های نظامی، انتظامی و امنیتی هستیم.
شهردار گرگان افزود: این پروژه در موعد مقرر و در مدت یکسال اجرا شده که بزرگترین پروژه تاریخ شهرداری گرگان از نظر حجم عملیات اجرایی و بودجه است، با این حال بنا داریم رکورد خود را بشکنیم و پروژه‌های بزرگتری را در شهر گرگان شروع کنیم.
وی خاطرنشان کرد: با افتتاح این پروژه شهرداری گرگان امروز وارد باشگاه مجری پروژه‌های بزرگ مقیاس شده و امروز می‌توانیم مدعی باشیم که توان اجرای پروژه‌های بزرگ با بهره‌مندی از توان مهندسان و شرکت‌های بومی داخل استان را داریم و دومینوی اجرای پروژه‌های بزرگ در شهرداری گرگان ادامه خواهد داشت و این دومینو با افتتاح این پروژه آغاز شده است.

دادبود با اشاره به برنامه مدون شهرداری گرگان در احیاء بافت تاریخی، گفت: در دی ماه خیابان غذا افتتاح می‌شود همچنین احیای فاز دوم بافت تاریخی نیز در اسفندماه به بهره‌برداری می‌رسد.
شهردار گرگان اظهارداشت: مطالعات مسیر دوچرخه‌سواری گرگان به طول 10 کیلومتر، مطالعات بی‌آرتی و مسیر پیاده راه خیابان امام خمینی (ره) گرگان انجام شده و در صورت تصویب در شورای ترافیک، شهرداری گرگان این آمادگی را دارد تا این پروژه‌ها را در هسته مرکزی شهر اجرا کند.
وی گفت: پروژه شهربازی گرگان را هم قول دادیم که در دهه فجر امسال کلنگ زنی کنیم و فاز نخست آن در سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.
دادبود با بیان اینکه تله کابین گرگان دارای پیوست فرهنگی اجتماعی است، اظهارکرد: این پروژه منتظر بررسی و تصویب در دو شورای عالی جنگل و معماری و شهرسازی است که امیدواریم زودتر به نتیجه برسد.

انتهای پیام/ ف

لینک اصل خبر در سایت شهرداری گرگان

  منبع خبر

  شهرداری گرگان

  شهرداری گرگان

  شهرداری گرگان یک سازمان دولتی و شهرداری در شهر گرگان می باشد

   نظرات