اختصاص یک دهم بودجه سال 99 شهرداری به توسعه و نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی/توسعه و عمران شهری ارومیه در سایه وفاق رقم خورده است

اختصاص یک دهم بودجه سال 99 شهرداری به توسعه و نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی/توسعه و عمران شهری ارومیه در سایه وفاق رقم خورده است

شهردار ارومیه گفت:  یک دهم بودجه سال 99 شهرداری جهت توسعه و نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی شهر ارومیه اختصاص می یابد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ محمد حضرت پور در مراسم گرامیداشت روز حمل و نقل در محل آمفی تئاتر سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری ارومیه با تبریک این روز به تلاشگران این  قشر به ویژه رانندگان زحمتکش،  بیان کرد:  برگزاری چنین مراسمات گرامیداشتی فرصتی است  از تلاش های این قشر که در توسعه و عمران شهری نقش دارند تشکر و قدردانی شود.

وی با اشاره به توسعه و عمران شهری در ارومیه،  عنوان کرد:  توسعه و عمران شهری در ارومیه در سایه وفاق و وحدت شورای اسلامی شهر، دستگاه های اجرایی  و شهرداری ارومیه رقم خورده است  و امید است این وفاق به هیچ وجه از بین نرود.

شهردار ارومیه با اشاره به افزایش قیمت بنزین و فرمایش  مقام معظم رهبری و اینکه بیانات ایشان  کلام آخر در این خصوص بود ، بیان کرد: بر طبق فرموده مقام معظم رهبری که « امروز در جنگ اقتصادی هستیم» واقعا  در جنگ اقتصادی قرار داریم.

وی با بیان اینکه افزایش قیمت بنزین در بعد هایی چون  اجتماعی  و امنیتی  بررسی شود،  بیان کرد:  بعد امنیتی افزایش بنزین،  از سال 91 تا تاکنون افزایش مصرف بنزین داشته ایم که در صورت عدم مدیریت مصرف بنزین با تبعات اقتصادی و امنیتی  روبرو خواهیم شد.

شهردار ارومیه با اشاه به فرموده مقام معظم رهبری که در جنگ تمام عیار هستیم، عنوان کرد:  اگر امروز پلایشگاه های نفت  مورد آماج حملات قرار گیرند صف های چند کیلومتری درجلوی  پمب بنزین به وجود می آید  و 0 4 میلیون لیتر تولید بنزین  از چرخه تولید خارج می شود.

وی با اشاره به بعد اجتماعی افزایش قیمت بنزین، بیان کرد: 50 درصد  مردم در کشور فاقد خودرو هستند و این از عدالت به دور است که این  درصد  ازثروت خدادای یعنی بنزین بهرمند نشوند.

شهردار ارومیه با بیان اینکه امروزه  نفاق و کینه آمریکا وعیادی که با آمریکا همراه هستند تلاش دارند صادرت نفت را به حداقل رقم برسانند ، اظهار کرد:  دشمنی دشمنان هیج وقت تمام نمی شود و دشمنان با ما جنگ ایدلوژیک دارند و دشمنان اسلام تمام سعی شان این است که به عناوین  مختلف اسلام  را در ذهن ها  بد  جلوه دهند .

وی با اشاره به واقعیت های تلخ و شیرین افزایش قیمت بنزین عنوان کرد:  مقرر شده بود 30 میلیون لیتر از قبل افزایش  بنزین صرفه جویی  حاصل شود تا با فروش آن از نفتی که  اکنون نمی توانیم آن صادر کنیم کشور اداره شود.

شهردار ارومیه عنوان کرد:  بدلیل جنگ تمام عیار دشمنان با ما ، تصمیم افزایش قیمت بنزین صورت گرفت تا با آن تصمیم کشور از بحران های اتی خارج شود.

وی از مجموعه حمل و نقل و رانندگان از بابت اینکه در این وضعیت کنونی،  نظام جمهوری اسلامی ایران  را تنها نزاشتند نهایت تشکر و قدرانی را کردند.

شهردار ارومیه با اشاره به نگاه ویژه مدیریت شهری به توسعه و نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی ، بیان کرد:  یک دهم بودجه سال 99 شهرداری جهت توسعه و نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی شهر ارومیه اختصاص می یابد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ارومیه

  منبع خبر

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه یک شهرداری در شهر ارومیه می باشد

   نظرات