نصب دستگاه جدید بازی در شهربازی کرمان

نصب دستگاه اسکای فلایر در شهربازی کرمان

مدیر مجموعه شهربازی کرمان، از نصب یک وسیله بازی پرهیجان جدید در این مجموعه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کرمان آنلاین، محسن ملکی با بیان اینکه شهربازی یکی از مجموعه های شاد، مفرح و پرهیجان در هر شهر است، گفت: همه تلاشمان بر این است که با نصب وسایل بازی جدید در این مجموعه، شهربازی را در خور شأن مردم کرمان تجهیز کنیم .

وی ادامه داد: طی بازخورد و نظرسنجی که از مردم در خصوص این مجموعه و وسایل بازی آن به دست آوردیم، بیش از 90 درصد مردم درخواست نصب و راه اندازی دستگاه‌های جدید را در شهربازی کرمان دارند؛ زیرا بسیاری از دستگاه های شهربازی، قدیمی هستند و هیجان چندانی ندارند.

وی افزود: برای خریداری و نصب دستگاه های جدید یا باید از منابع خود مجموعه هزینه شود که به دلیل بالابودن قیمت دستگاه های بازی، امکان خرید کم است و یا از حضور و مشارکت بخش خصوصی در این خصوص باید استفاد ه کرد که بهترین راهکار در این زمینه است. چرا که افرادی هستند که سرمایه دارند و خواستار سرمایه‌گذاری در موضوعات اینچنینی هستند بنابراین می توانند در خرید این وسایل برای  این مجموعه مشارکت کنند.

مدیر مجموعه شهربازی کرمان گفت: سرمایه گذاری در مجموعه شهربازی نه تنها با ایجاد فضاهای شاد و مفرح ،خدمتی به مردم خواهد بود بلکه برای سرمایه‌گذار هم سود دارد.

ملکی با بیان اینکه در سال گذشته تعدادی دستگاه مناسب بازی کودکان در این مجموعه نصب شد،ادامه داد:  در حال حاضر نیاز به نصب یک دستگاه بازی برای بزرگسالان در مجموعه شهربازی احساس می شود که خوشبختانه با همت و همکاری بخش خصوصی این دستگاه هیجانی با عنوان تاب بزرگسالان (اسکای فلایر)در مجموعه شهربازی کرمان در حال نصب است و از ابتدای سال 99 آماده بهره برداری و استفاده عموم خواهد بود.

وی گفت:سفارش های لازم داده و مجوزهای لازم اخذ شده است و در سال جدید قابل بهره برداری خواهد بود.

وی هدف از این اقدامات را ارائه‌ی خدمات خوب به شهرودان و ایجاد لحظاتی شاد و مفرح برای مردم عنوان کرد.

نجمه ابراهیمی نژاد

لینک اصل خبر در سایت شهرداری کرمان

  منبع خبر

  شهرداری کرمان

  شهرداری کرمان

  شهرداری کرمان یک شهرداری در شهر کرمان می باشد

   نظرات