پویش #هر هفته- الف-ب ایران محور برگزاری اولین جلسه شورای هماهنگی...

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای مرکزی گفت: پویش، تلاشی است که نشان دهیم ایرانیان امیدوار و سختکوش در هر شرایطی، در سخت‌ترین روزهای تحریم و مخاصمه‌های خارجی، به سازندگی و آبادانی کشور خویش همت می‌گمارند. الف، نشانی از آب و آبادانی است و ب، نشانه‌ای از برق و بردباری و با هم بودن، برای ساختن ایرانی که شایسته ایرانیان است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مرکزی، مهندس عزت اله آمره ای در اولین جلسه شورای هماهنگی مدیران ارشد صنعت آب و برق استان به دلیل اهمیت پویش # هر هفته- الف-ب ایران در کشورخاطر نشان کرد: وزارت نیرو در راستای آبادانی هر چه بیشتر کشور و دفاع و مقابله با تحریم در عرصه خدمات زیربنایی که نقش محوری در تامین رفاه و امنیت مردم دارد، پویش افتتاح هفتگی طرحهای بزرگ و مهم صنعت آب و برق کشور در نیمه دوم سالجاری را با عنوان « هر هفته الف – ب- ایران » با افتتاح 227 پروژه آب و برق را راه اندازی کرده است.

وی اظهار داشت:در این پویش سعی شده طرحهای زیرساختی صنعت آب و برق به میان مردم آورده شود تا مردم ببینند کشوری که تحت شدیدترین تحریمهای ظالمانه اقتصادی قرار دارد موفق شده با اتکاء به توان داخلی خود دستاوردهای بی نظیری را در عرصه آب و برق کسب کند .

مهندس آمره ای در این جلسه از مدیران ارشد صنعت آب و برق در استان خواست  اطلاعات مربوط به کلیه پروژه های قابل افتتاح و قابل کلنگ زنی شرکتهای خود را  به دبیر شورای روابط عمومی و اطلاع رسانی ارائه دهند تا پس از جمع بندی و ارسال به وزارت نیرو بتوانیم نقش بسزایی در پویش مذکور داشته باشیم.

لینک اصل خبر در سایت شرکت آب منطقه‌ای مرکزی

    منبع خبر

    شرکت آب منطقه‌ای مرکزی

    شرکت آب منطقه‌ای مرکزی یک شرکت می باشد

      نظرات