ترافیک محور هراز روان است

ترافیک محور هراز روان است

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) www.BanaNews.irمحمدرضا نصیری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آمل اظهار داشت: هم‌اکنون ترافیک محور مواصلاتی هراز در مسیر آمل به تهران و عکس آن روان است.

وی با اشاره به بار ترافیکی سنگین این محور در اواخر هفته گذشته یادآور شد: از غروب چهارشنبه گذشته بر بار ترافیکی این محور افزوده شده و این ترافیک سنگین در روزهای پنج شنبه و جمعه به اوج خود رسیده است.

بخشدار لاریجان آمل در بیان علت سنگین بودن ترافیک در روزهای گذشته، بیان داشت: تعطیلات چند روزه آخر هفته گذشته و همزمانی آن با تعطیلات اول هفته جاری فرصت مناسبی را برای هموطنان‌مان در مرکز کشور و دیگر استان‌ها فراهم کرده است تا در گرمای تابستان به مناطق خوش آب و هوای مازندران و دیگر استان‌های شمالی کشور بیایند و در طبیعت زیبای این استان‌ها به سر ببرند.

نصیری با اعلام اینکه پلیس راه در کنترل ترافیک، بررسی تصادفات و خلوت‌سازی مسیر و نقاط پرتردد آماده خدمت‌رسانی است، تصریح کرد: راهداران و ماموران راهداری در ایام تعطیل برای تسهیل عبور و مرور در جاده‌ها حاضر هستند.

وی با اشاره به برگشت مسافران در روزهای ابتدایی هفته جاری به مرکز کشور و دیگر استان‌ها، پیش بینی کرد که بر شدت حجم ترافیک در روزهای یک شنبه و دوشنبه افزوده شده و محور هراز در مسیر آمل به تهران با ترافیک سنگینی روبه‌رو باشد.

 

    نظرات