بهینه‌سازی ناوگان حمل و نقل عمومی شهر اراک

بهینه‌سازی ناوگان حمل و نقل عمومی شهر اراکشهردار اراک گفت: تامین و آموزش نیروی انسانی متخصص نیاز مبرم شهرداری است که لازم است همکاری سازنده و مطلوبی با سازمان شهرداری های کشور در این خصوص داشته باشیم.

مهندس شفیعی با اشاره به جلسه مشترکی که با قائم  مقام سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور برگزار شد، اظهار کرد: از سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور انتظار حمایت بیشتری داریم.

وی افزود: تامین و آموزش نیروی انسانی متخصص نیاز مبرم شهرداری است که در این راستا باید همکاری سازنده و مطلوبی با سازمان شهرداری های کشور در این خصوص داشته باشیم.

شهردار اراک با بیان اینکه ۲۳۰ هزار وسیله نقلیه و خودرو در اراک وجود دارد که پنج برابر استاندارد جهانی سوخت مصرف می‌کنند و ۴۰۰ برابر استاندارد جهانی آلایندگی دارند، گفت: روزانه ۴۵ هزار وسیله نقلیه از کمربندی‌های شمالی و جنوبی اراک تردد می‌کند که عمدتا وسایل نقلیه سنگین است.

وی خاطرنشان کرد: اراک دارای ۱۵۰ دستگاه اتوبوس است که ۵۰ دستگاه از این تعداد گازوئیل سوز بوده و هر سه ماه یک بار باید معاینه فنی صورت بگیرد.

لازم به ذکر است، در جلسه مشترک قائم مقام سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و  شهردار اراک که در محل سازمان شهرداری ها کشور برگزار شد، تداوم همکاری‌های فی مابین در جهت مدرن سازی ناوگان حمل و نقل عمومی شهر اراک از جمله توافقات صورت گرفته در این نشست بود.همچنین قائم مقام سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور برای بهینه سازی ناوگان حمل و نقل عمومی و خرید اتوبوس‌های جدید در شهر اراک قول مساعد داد.
لینک اصل خبر در سایت شهرداری اراک

    منبع خبر

    شهرداری اراک

    شهرداری اراک یک شهرداری در شهر اراک می باشد

      نظرات