برگزاری جلسه کمیته راهبری طرح احیاء و تعادل بخشی آبهای زیرزمینی

جلسه کمیته راهبری طرح احیاء و تعادل بخشی با حضور مهندس رشیدی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمان با محوریت ارزیابی عملکرد سامانه MCDM و تسهیم اعتبارات طرح، در دفتر مدیریت عامل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمان، جلسه کمیته راهبری طرح احیاء و تعادل بخشی آبهای زیرزمینی روز شنبه 14 دیماه 98 با حضور مهندس رشیدی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل، مهندس عربپور معاون حفاظت و بهره برداری و رضا سلاجقه معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی و سایر اعضاء با محوریت ارزیابی عملکرد سامانه MCDM و تسهیم اعتبارات طرح، در دفتر مدیریت عامل برگزار گردید.

در ابتدای جلسه مهندس رشیدی شهادت سردار رشید اسلام، سپهبد حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت و طلب صبر برای خانواده و سایر بازماندگان آن شهید از درگاه خداوند متعال طلب نمود.

در ادامه، مهندس کرمی مجری طرح احیاء و تعادل بخشی به ارائه گزارشی پیرامون عملکرد و اقدامات انجام شده در راستای طرح احیاء و تعادل بخشی ارائه نمود.

سپس مهندس رشیدی مدیرعامل آب منطقه ای ضمن ارائه نکاتی در خصوص این طرح، خواستار سرعت بخشیدن در رسیدن به اهداف طرح تعادل بخشی و کسب رتبه های بالاتر کشوری در همین زمینه شد.

گفتنی است در این جلسه نسبت به مسائل مد نظر بحث و تبادل نظر صورت گرفت و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كرمان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كرمان

    شركت آب منطقه‌ای كرمان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات