جمع آوری ۹۰۰دست فروش و ۷۵۵ چادر خواب غیرمجاز از معابر اطراف حرم مطهر ...

جمع آوری ۹۰۰دست فروش و ۷۵۵ چادر خواب غیرمجاز از معابر اطراف حرم مطهر ...

جمع آوری ۹۰۰دست فروش و ۷۵۵ چادر خواب غیرمجاز از معابر اطراف حرم مطهر رضوی

شهردار منطقه ثامن گفت: در سه ماه پاییز امسال از معابر اطراف حرم ۹۰۰دستفروش و ۷۵۵ مورد چادر خواب و اتراق غیرمجاز جمع آوری شدند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سید مصطفی نعمتی در گزارشی با توجه به عملکرد واحد رفع سد معبر این منطقه در سه ماهه پاییز سال جاری در خصوص دستفروش های غیر مجاز گفت: از حدود۹۰۰ دستفروش و بساطی که از اطراف حرم مطهر جمع آوری شده، ۸۵۸ نفر آن‌ها دستفروش و ۳۸نفر دیگر هم بساطی‌های غیرمجاز بوده اند که به ارائه موارد غیر بهداشتی و فاقد استاندارد همچون عطر، ادکلن، چاقو، مواد تقلبی مبادرت می‌ورزیدند.
وی تصریح کرد: در آبان ماه که مقارن با ایام دهه پایانی ماه صفر و روز‌های پیک زائر در مشهد بوده است، ۴۸۹چادرخواب جمع شده و در همین ایام۲۶۶ مورد اتراق در فضا‌های سبز و معابر هم جمع اوری شده است.
نعمتی افزود: ۱۵ عدد سایبان فرسوده، داربست و تابلو‌های غیرمجاز فرسوده، به دلیل مغشوش کردن سیمای و منظره شهر از سطح منطقه جمع آوری شده است.
شهردار منطقه ثامن گفت: با همکاری مرکز بهداشت ثامن نسبت به جمع آوری ۴۴ نمونه موردی ارائه مواد غذایی غیربهداشتی از قبیل آش، خامه، زیره و خشکبار هم اقدام شده است.
شهردار منطقه ثامن خاطر نشان کرد: در همین بازه زمانی،در راستای برخورد با متخلفانی که به نوعی حقوق سایر شهروندان را نادیده گرفته و مبادرت به تخلفات شامل ایجاد سدمعبر، بر هم زدن آراستگی سیمای شهری، تکدی گری و نیز تخطی از قوانین شهرداری داشته اند، در پاییز امسال ۲۱۴ اخطاریه ابلاغ و ۳۵ رای قطعی نیز اعمال شده است.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات