مجمع مشورتی ادوار شورای شهر مشهد تثبیت شود

مجمع مشورتی ادوار شورای شهر مشهد تثبیت شود

مجمع مشورتی ادوار شورای شهر مشهد تثبیت شود

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، غلامرضا زعیمی در حاشیه برگزاری جلسه هیات رئیسه مجمع مشورتی ادوار شورای شهر مشهد، با بیان اینکه شکل‌گیری این مجمع، علیرغم همه مشغله‌ها، اقدام بسیار ارزنده‌ای از سوی شورای پنجم بوده و کمال تقدیر و تشکر را داریم، اظهارکرد: بدون شک گرفتاری‌های این دوره به مراتب بیشتر از شورای سوم است چراکه توقعات و انتظارات شهروندان از مدیریت شهری بیشتر شده است.

وی در ادامه گفت: امیدواریم در ادامه فعالیت شورای پنجم شهر مشهد، این مجمع بعنوان یک NGO ثبت شود و شوراهای آینده نیز بتوانند از ثمرات ارزشمند و اثرگذاری آن بهره‌مند شوند.

عضو شورای سوم شهر مشهد خاطرنشان کرد: تجربیات مجمع مشورتی ادوار شورای شهر میتواند گام مهمی در جهت تسریع عمران و آبادی مشهدمقدس باشد.

زعیمی با اشاره به جلسه امروز که با حضور آقایان محمدرضا حیدری، رئیس شورای شهر مشهد و محمدحسین جهانبخش، عضو شورای چهارم، برگزار شد، افزود: در این نشست، سیاست‌گذاری های کلی مدیریت شهری مورد بحث و بررسی قرار گرفت و پیشنهاد تثبیت مجمع مشورتی ادوار نیز مطرح شد.

وی در ادامه با بیان اینکه برگزاری جلسات فصلی و یا هر دو ماه یکبار هم در این جلسه مطرح شد، خاطرنشان کرد: همچنین مقرر شد دبیرخانه مجمع مشورتی ادوار شورای شهر مشهد هم در ساختمان شورای شهر فعال شود.

لینک اصل خبر در سایت شورای شهر مشهد

    منبع خبر

    شورای شهر مشهد

    شورای شهر مشهد یک شورای شهر در شهر مشهد می باشد

      نظرات