استقبال بی‌نظیر دانشگاه‌های هنر از جشنواره هنر شهری مشهد

استقبال بی‌نظیر دانشگاه‌های هنر از جشنواره هنر شهری مشهد

استقبال بی‌نظیر دانشگاه‌های هنر از جشنواره هنر شهری مشهد

دبیر جشنواره هنرهای شهری «خانه بهار ۹۹» گفت: با پایان یافتن مهلت دریافت آثار در بخش دانشگاهی جشنواره خانه بهار ۹۹ و حضور چشمگیر دانش‌آموختگان رشته‌های هنر، شاهد رقم خوردن فصلی نو در هنرهای شهری ایران هستیم.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، صدرا یوسفی با بیان این مطلب افزود: این رویداد با هدف بهره‎‌مندی از ظرفیت ارزشمند دانشگاه‌های هنر در سراسر کشور و استفاده از توانمندی‌های دانشجویان رشته‌های هنری برگزار شد.
وی با اشاره به اینکه رویکرد اصلی این بخش از جشنواره خانه بهار، برگزاری جلسات هم‌اندیشی با اساتید شاخه‌های متنوع هنر بود، بیان کرد: استقبال بی‌نظیر نخبگان و اساتید سراسر کشور این فرصت را به نقطه عطفی در پیوند دانشگاه و شهرها در حوزه زیباسازی بدل کرد.
دبیر جشنواره هنرهای شهری «خانه بهار ۹۹» ضمن تاکید بر این نکته که تقویت و ترویج کار تیمی در تولیدات هنری در بخش دانشگاهی جشنواره هنرهای خانه بهار ۹۹ اهمیت به سزایی داشته است، اظهار کرد: در بخش دانشگاهی جشنواره در سه حوزه آذین‌بندی، دیوارنگاری و گرافیک پذیرای آثار گروه‌های دانشجویی بودیم که ۱۴۰۰ طرح در قالب ۸۰۰ پروژه توسط ۱۴۰ گروه دانشجویی از دانشگاه‌های هنر شهرهای مختلف ایران به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد.
وی در خصوص اعلام نتایج آثار برگزیده تصریح کرد: در هفته اول بهمن‌ماه، آثار دریافت شده توسط هیئت داوران بخش دانشگاهی این جشنواره داوری می‌شود. اسامی طرح‌های منتخب و گروه‌های برگزیده از طریق سایت جشنواره به‌ شرکت‌کنندگان اطلاع‌ داده می‌شود.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات