دوچرخه‌های اشتراکی نسل جدید به ساده‌‎ترین شکل  ...

دوچرخه‌های اشتراکی نسل جدید به ساده‌‎ترین شکل ...

دوچرخه‌های اشتراکی نسل جدید به ساده‌‎ترین شکل ممکن در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مجتبی بهاروند در حاشیه آغاز به کار و افتتاح نهمین نمایشگاه تخصصی شهر هوشمند مشهد به گفتگو با خبرنگاران پرداخت و اظهارکرد: خوشبختانه نمایشگاه امسال از سطح خوبی برخوردار بوده و با استقبال شهرهای مختلف نیز همراه شده است.

وی در ادامه با بیان اینکه بخش زیادی از تعاملات شهروندان با مدیریت شهری و شهرداری مربوط به حوزه های عمران، حمل‌ونقل و ترافیک است، گفت: بر همین اساس سعی داریم روز به روز گام‌های بهتر و تاثیرگذارتری در جهت هوشمندسازی این حوزه‌ها برداریم تا رفاه بیشتر مردم را بهمراه داشته باشد.

بهاروند با بیان اینکه خوشبختانه حوزه حمل‌ونقل عمومی در شهر مشهد از حیث هوشمندی در وضعیت مناسبی است، افزود: در اقدامی جدید که با رضایت شهروندان همراه بوده، زمان رسیدن اتوبوس به ایستگاه‌ها توسط دستگاه‌هایی مشخص شده و قطارشهری ما هم کاملا به شکل هوشمند و الکترونیکی مدیریت می‌شود.

رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد در ادامه خاطرنشان کرد: برنامه‌ای هم ویژه دوچرخه‌های عمومی درنظر گرفته شده است؛ به منظور بهره‌برداری از 2 هزار دستگاه دوچرخه عمومی نسل جدید با سرمایه‌گذار به توافق رسیده‌‌ایم که تا پایان سال وارد فاز عملیاتی و اجرایی خواهد شد.

بهاروند گفت: ارائه خدمات ویژه این دوچرخه‌ها به شکل هوشمند و از طریق اپلیکیشن موبایلی خواهد بود؛ شهروندان عزیز آگاه باشند که عضویت در این سامانه و اپلیکیشن به ساده‌ترین شکل ممکن خواهد بود تا به راحتی امکان استفاده از آنها فراهم باشد؛ علاوه‌بر این دوچرخه‌ها، 200 دستگاه اسکوتر برقی هم بکارگیری خواهد شد.

لینک اصل خبر در سایت شورای شهر مشهد

    منبع خبر

    شورای شهر مشهد

    شورای شهر مشهد یک شورای شهر در شهر مشهد می باشد

      نظرات