معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان : تبیین عالمانه...

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان در جمع مدیران روابط عمومی صنعت آب و برق و سایر دستگاههای اجرایی استان گفت: تبیین عالمانه، ترویج فناورانه و تبلیغ هنرمندانه فعالیت ها و دستاوردها از رسالت‌های روابط عمومی‌ها است.

خدابخش مرادی نافچی در جلسه شورای روابط عمومی‌های استان با بیان اینکه   به لحاظ اداری مدیر روابط عمومی چشم بینا، گوش شنوا و عامل ارتباط بین سازمان و بیرون سازمان است، تصریح کرد: به لحاظ مطالبات نمی‌توانیم تمامی نیازهای جامعه را پاسخ دهیم که در اینجا مدیر روابط عمومی نقش بی بدیلی را از طریق اقدامات برنامه‌ها، سیاست‌ها و رویکردها انجام می‌دهد که اگر این اطلاع رسانی‌ها در جامعه لازم و به موقع انجام نشود جامعه دچار سردرگمی می‌شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان باتوجه به نزدیکی ایام الله دهه فجر و شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) گفت: یکی از رسالت‌های روابط عمومی‌ها، تبیین عالمانه، ترویج فناورانه و تبلیغ هنرمندانه در مناسبت‌های ملی و مذهبی است و دهه فجر فرصتی است که تبیین درست و مناسبی را از انقلاب و دهه فجر داشته باشیم.

مرادی نافچی با بیان اینکه امروز رویکرد استکبار در برابر نظام جمهوری اسلامی، هدف قرار دادن باورهای مردم و سعی در ناکارآمد جلوه دادن نظام است، گفت: یک خبر منفی ۹ برابر خبر مثبت در ذهن و دل مخاطب اثرگذار است و خبر مثبت روابط‌عمومی‌ها نشان‌دهنده اقدامات مثبت آن سازمان است.

وی با اشاره به یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند، گفت: ۱۱ بهمن ماه سالجاری وضعیت نهایی داوطلبان مشخص می‌شود و اسامی نهایی تایید صلاحیت شدگان انتخابات مجلس ۲۳ بهمن به اطلاع عموم مردم خواهد رسید.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان با بیان اینکه مشارکت، رقابت، امنیت و سلامت چهار رکن مهم انتخابات است، افزود: رویکرد و نگاه ما در انتخابات نگاه نافذ رهبر معظم انقلاب و صیانت از تک تک آرا مردم است.

مرادی نافچی تاکید کرد: مدیران با بهره گیری از تمام امکانات و فرصت‌های قانونی برای دعوت از مردم برای تحقق مشارکت حداکثری در انتخابات تلاش کنند و معتقدیم اگر انتخابات در امنیت و سلامت برگزار شود، امیدواری و اعتماد جامعه نیز بیشتر می‌شود

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای زنجان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای زنجان

    شركت آب منطقه‌ای زنجان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات