وام ۲۰ میلیون تومانی خرید مسکن ابلاغ نشد

وام ۲۰ میلیون تومانی خرید مسکن ابلاغ نشد

www.BanaNews.irبا وجود وعده بانک مرکزی مبنی بر ابلاغ آئین نامه وام ۲۰ میلیون تومانی خرید مسکن، این آئین نامه هنوز برای اجرا به بانک مسکن ابلاغ نشده است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) ، با وجود وعده بانک مرکزی مبنی بر ابلاغ آئین نامه وام ۲۰ میلیون تومانی خرید مسکن به بانک مسکن تا پنج شنبه هفته جاری ( روز گذشته)، هنوز آئین نامه مذکور از سوی بانک مرکزی به بانک مسکن ابلاغ نشده است.

بهرام پور مشاور مدیرعامل و مدیرکل روابط عمومی بانک مسکن دقایقی پیش در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: بانک مرکزی هنوز آئین نامه وام ۲۰ میلیون تومانی خرید مسکن را به بانک مسکن برای اجرا ابلاغ نکرده است.

وی از آمادگی کامل بانک مسکن برای اجرای این آئین نامه در صورت ابلاغ بانک مرکزی خبرداد و افزود: به نظر می رسد که در نهایت وام ۲۰ میلیون تومانی خرید مسکن تا یک هفته آینده به بانک مسکن ابلاغ شود.

افزایش وام خرید مسکن از ۱۸ به ۲۰ میلیون تومان بر اساس بسته سیاستی- نظارتی سال ۹۰ بانک مرکزی قرار بود که از ابتدای امسال اجرایی شود، اما با طولانی شدن روند تصویب آئین نامه مربوطه در بانک مرکزی هنوز با گذشت حدود ۵ ماه از سال این وام به بانک مسکن ابلاغ نشده است.

 

 

    نظرات