احداث مسکن برای مددجویان

احداث مسکن برای مددجویان

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمان گفت: احداث مسکن برای مددجویان کمیته امداد از اولویت‌های این نهاد است.www.BanaNews.ir

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) غلامرضا حسنخانی شنبه‌شب در راستای اجرای طرح مفتاح‌الجنه به منظور بازدید و دل‌جویی از خانواده‌های نیازمند با حضور مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و کارکنان بنیاد مسکن اظهار داشت: در راستای احداث و واگذاری واحدهای مسکونی به خانواده‌های نیازمند تا کنون اقدامات بسیار خوبی انجام شده و این اقدامات همچنان ادامه دارد.

وی تلاش کمیته امداد را بر حل مشکلات خانواده‌های نیازمند عنوان کرد و بیان داشت: طرح مفتاح‌الجنه با هدف بازدید و دل‌جویی از خانواده‌های محروم و ایجاد زمینه آشنایی هر چه بیشتر و ارتباط مستقیم خیران با محرومان و نیازمندان برگزار می‌شود.

حسنخانی افزود: در اجرای این طرح خیران از قشرهای مختلف در دیدارهایی که با خانواده‌های نیازمند دارند‌ با مشکلات آن‌ها آشنا شده و در حد توان خود به حل مشکلات آن‌ها کمک می‌کنند.

وی خطاب به سرپرستان خانواده‌های نیازمند گفت: وسایل و امکانات زندگی مایه خوشبختی نیست، صفا، صمیمیت و اخلاق زیربنای اصلی سعادت و خوشبختی خانواده‌ها است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمان ابراز داشت: سرمایه‌های اصلی زندگی فرزندانتان هستند که باید با تربیت صحیح و دینی زمینه موفقیت آن‌ها در آینده را فراهم کنید.

وی تصریح کرد: همه مسئولان در حد توان و مقدورات خود همواره سعی بر حل مشکلات خانواده‌های نیازمند دارند.

حسنخانی با اشاره به واگذاری ۴۸ واحد مسکونی به محرومان شهر کرمان بیان داشت: این اقدام بزرگ‌ترین خدمت به این خانواده‌ها بود.

وی همچنین سختی‌ها و مشکلات زندگی را نوعی امتحان الهی برشمرد و ابراز داشت: باید با صبر و بردباری و تلاش هر چه بیشتر از این آزمون سربلند بیرون آییم.

 

 

    نظرات