سامانه شهروندسپاری شهرداری الکترونیک منطقه پنج به بهره برداری رسید

سامانه شهروندسپاری شهرداری الکترونیک منطقه پنج به بهره برداری رسید

سامانه شهروندسپاری شهرداری الکترونیک منطقه پنج به بهره برداری رسید.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ وحید عباسی ، شهردار منطقه 5 شهر ارومیه با اشاره به آغاز به کار سامانه شهروندسپاری و اینفوکیوسک شهرداری منطقه پنج، عنوان کرد: شهرداری منطقه پنج به عنوان منطقه پایلوت در طرح راه اندازی شهرداری الکترونیک  است.

وی گفت: با حمایت های اعضای مشورای اسلامی شهر و شهردار کلانشهر ارومیه, امروز شاهد آغاز به کار شهرداری الکترونیک منطقه پنج به عنوان اولین منطقه با ارائه خدمات الکترونیک در شهرداری ارومیه هستیم.

شهردار منطقه 5 شهر ارومیه افزود:  فاز اول این پروژه شامل الکترونیکی شدن استعلامات بانکی و نقل و انتقالات است که شهروندان می توانند با این شرط که حداکثر دو ماه از اخذ آخرین استعلام (پایان کار, عدم خلافی و دفترخانه) آنها گذشته باشد به صورت آنلاین استعلام آنی اخذ کنند.

وی با اشاره به اینکه تحقق شهرداری الکترونیک ضمن کاهش سفرهای شهری, کاهش ترافیک و آلودکی هوا, منجر به تحقق عدالت اجتماعی, شفافیت و سرعت عمل در رسیدگی به پرونده ها خواهد شد افزود: فاز دوم این طرح نیز شامل الکترونیکی شدن اخذ پروانه و پایان کار است که در دستور کار آتی منطقه پنج قرار دارد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ارومیه

  منبع خبر

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه یک شهرداری در شهر ارومیه می باشد

   نظرات