رئیس کمیسیون گردشگری و زیارتی: تبدیل وضعیت بانوان شهرداری و شورا پیگیری شود

رئیس کمیسیون گردشگری و زیارتی: تبدیل وضعیت بانوان شهرداری و شورا پیگیری شود

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، «سولماز دهقانی» در مراسم گرامیداشت روز زن و تجلیل از بانوان شاغل در شهرداری و شورا با تبریک میلاد با سعادت حضرت زهرا (س)، گفت: مهم ترین مطالبه بانوان شاغل در شهرداری که سال‌های گذشته نیز بر آن تاکید داشته‌اند تبدیل وضعیت آنهاست و انتظار می‌رود شهردار و دیگر مسئولان شهرداری این موضوع را به طور جد پیگیری کنند .

وی با اشاره به این مهم که بانوان ما امروز در عرصه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی اثرگذار هستند، تصریح کرد: این مساله بیانگر آن است که باید با مطالبه‌گری به‌حق و به‌جا فرصت حضور آنها را در جامعه تسهیل بخشیم.

او به مساله تامین امنیت روحی و روانی بانوان در محیط کار نیز اشاره داشت و افزود: این موضوع بیش از هر چیز در پیشرفت شغلی و کیفیت کار بانوان موثر است .

این عضو شورای اسلامی شهر شیراز ادامه داد :آنچه بیش از هرچیز می‌تواند در افزایش کارکرد بانوان تاثیر مثبت بگذارد تضمین امنیت روانی آنها در محیط کار است .

دهقانی در پایان از بانوان حاضر در سالن درخواست کرد مطالبات خود را مطرح کرده و بی واسطه صدای خود را به گوش شهردار و مدیران شهری برسانند که این موضوع با استقبال بانوان مواجه شد و تعدادی از آنها با استفاده از تریبون موجود مطالبات خود را عنوان کردند.

پایان خبر /

لینک اصل خبر در سایت شورای شهر شیراز

    منبع خبر

    شورای شهر شیراز

    شورای شهر شیراز یک شورای شهر در شهر شیراز می باشد

      نظرات