برگزاری هشتمین همایش آموزشی استقبال از بهار

برگزاری هشتمین همایش آموزشی استقبال از بهار

برگزاری هشتمین همایش آموزشی استقبال از بهار

رییس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد از موفقیت آمیز بودن برگزاری همایش‌های آموزشی استقبال از بهار برای اتوبوسرانان و مینی بوسرانان مشهدی خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مجتبی بهاروند در جریان بازدید از برگزاری هشتمین همایش آموزشی استقبال از بهار ۹۹ برای اتوبوسرانان و مینی‌بوسرانان شهر مشهد بیان کرد: برگزاری این دوره آموزشی اقدام بسیار ارزشمندی است که در راستای استقبال بهتر از زائران و شهروندان در ایام نوروز انجام می‌شود.
وی افزود: از آن جایی که اتوبوسرانان روزانه با عامه شهروندان و زائران ارتباط دارند و از طرفی باید با قوانین و نحوه برخورد درست با شهروندان و زائران در همه ایام سال به خصوص نوروز آشنا شوند، رسیدن به این هدف تنها با آموزش میسر است که تاکنون برگزاری این دوره های آموزشی موفقیت آمیز بوده است.
در ادامه مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد با اشاره به حضور ۴۴۰۰ اتوبوسران و مینی بوسران در هشتمین دوره آموزشی گفت: این دوره آموزشی از ۱۹ بهمن ماه آغاز و تا ۲۶ اسفند ماه سال جاری ادامه دارد.
سعید حسینقلی‌زاده مقدم ادامه داد: به طور کلی در مجموعه سازمان اتوبوسرانی مشهد ۴۴۰۰ اتوبوسرانان و مینی بوسران به شهروندان خدمت‌رسانی می‌کنند که از این تعداد ۱۷۰۰ نفر در بخش سازمانی و ۲۷۰۰ نفر در بخش خصوصی فعال هستند.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات