لزوم توجه به اقامه نماز در دستگاه های اجرایی

قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور گفت: ما باید در تمام دستگاه‌ها امکان اقامه نماز فراهم شده و تبلیغ و روشنگری به نحو مطلوب در این زمینه انجام شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران،"سید احمد زرهانی" با اعلام این مطلب اظهار داشت: نقش ستاد اقامه نماز نقش هدایتی و فراهم کردن زمینه‌های توسعه های آن است و کارنامه این ستاد طی ۳۰ سال گذشته نشان می‌دهد بسیاری از مردم و مدیران آماده همکاری برای تحقق این مهم هستند.

وی افزود: سیاستگذاری ما به این معنا نیست که به تنهایی موضوعات را تصویب و برای اجرایی شدن ابلاغ کنیم بلکه بدین معناست که همه کارشناسان و خبرگان طی یک تعامل و داد و ستد فکری همه پیشنهاد ها را مطالعه، بررسی و سپس اجرا کنیم.

قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور تاکید کرد: برای سال آینده باید یک حرکت احیا گرانه در زمینه نماز داشته باشیم بدین معنا که دستگاه ها سیاست‌ها و برنامه‌های خودش را مدون کرده تا با همکاری ستاد اقامه نماز در قالب یک بخشنامه انتظار خود را از بدنه خود مشخص نماید.

وی توجه به اقامه نماز در بدنه دستگاه ها را یکی از موارد مهم دانست و گفت: شناخت امکانات و بهره‌وری از آنها نیز موضوع دیگری است که باید به آن توجه کرد امکانات ملی و منابع انسانی بسیار غنی داریم و باید با یک نگاه مناسب و صحیح همه این امکانات را بشناسیم و راههای بهره برداری صحیح از آن را پیدا کنیم.

زرهانی در پایان خاطرنشان کرد: ما باید در تمام دستگاه‌ها امکان اقامه نماز فراهم شده و تبلیغ و روشنگری به نحو مطلوب در این زمینه انجام شود.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای تهران

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای تهران

    شركت آب منطقه‌ای تهران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات