برای اولین بار، سه درگاه غیرحضوری برای ثبت درخواست دریافت نهال رایگان ...

برای اولین بار، سه درگاه غیرحضوری برای ثبت درخواست دریافت نهال رایگان ...

برای اولین بار، سه درگاه غیرحضوری برای ثبت درخواست دریافت نهال رایگان ایجاد شده است

معاون خدمات شهری شهرداری مشهد از اجرای برنامه های متفاوت در هفته درختکاری سال جاری نسبت به سال های گذشته خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مهدی یعقوبی در این خصوص گفت: از ماه های گذشته جلسات کارشناسی متعددی به منظور برگزاری هرچه بهتر مراسم درختکاری برگزار شد که در همین راستا بازه زمانی ۷ لغایت ۱۵ اسفند ماه برای اجرای برنامه های درختکاری در سطح شهر مشهد تعیین و مقرر شد برنامه های متنوعی در طی این بازه زمانی با حضور اقشار مختلف مردم، در تمامی مناطق سطح شهر اجرایی گردد.
️وی ادامه داد: با هماهنگی صورت گرفته امسال شعار درختکاری  شهر مشهد با عنوان "درخت دوستی بنشانیم"، به پویشی سراسری و در سطح کشور تبدیل و مقرر شده است در سطح کشور تمامی برنامه های درختکاری با همین عنوان اجرایی شود.
️یعقوبی افزود: در ابتدا، مقرر شده بود حدود ۳۵ ایستگاه عرضه نهال رایگان در سطح مناطق مستقر شود و حدود ۲۲۵ هزار اصله نهال مثمر و غیر مثمر در اختیار شهروندان مشهدی قرار گیرد اما در جهت حفظ سلامت عمومی و صرفه جویی در وقت شهروندان و با هدف خدمت رسانی مطلوب تر نسبت به سال های گذشته تصمیم گیری شد تا فعالیت این ایستگاه ها لغو گردد و این تعداد نهال از طریق ثبت درخواست غیرحضوری در اختیار شهروندان گرامی قرار بگیرد.
️وی عنوان کرد: امسال برای اولین بار  شهروندان مشهدی می توانند به صورت غیر حضوری از طریق درگاه سامانه ارتباط مردمی ۱۳۷، اپلیکیشن "شهر من" و سایت سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری مشهد به نشانی gsms.mashhad.ir، اقدام به  نهال رایگان درخواست کنند.
وی خاطرنشان کرد: پس از دریافت درخواست شهروندان به صورت غیر حضوری، کلیه خدمات تامین و کاشت نهال توسط گروه های کاشت درخت، در سطح مناطق ۱۳ گانه شهر مشهد انجام خواهد شد.
معاون شهردار مشهد خاطرنشان کرد: شهروندانی که فضای کافی برای کاشت نهال مثمر در محوطه منازل و نهال غیر مثمر در مقابل منازل و معابر شهری را دارند، می توانند درخواست خود را از طریق سه درگاه پیش‌بینی‌شده، ثبت کنند .

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات