اطلاع‌رسانی و افزایش آگاهی، کلید مقابله با شیوع  ...

اطلاع‌رسانی و افزایش آگاهی، کلید مقابله با شیوع ...

اطلاع‌رسانی و افزایش آگاهی، کلید مقابله با شیوع ویروس کرونا

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، ظهر امرور رئیس و جمعی از اعضای شورای شهر مشهد نشست مشترکی با رئیس و معاونان دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار کردند و در این جلسه درخصوص شیوع ویروس کرونا به بحث و تبادل نظر پرداختند.

با اطلاع‌رسانی درست میتوان به تلفات و ضایعات را به حداقل برسانیم

حمیدرضا موحدی‌زاده، نایب رئیس شورای شهر مشهد در این جلسه اظهارکرد: مردم مشاهده می‌کنند که مسئولین در خدمت آنها هستند و امیدواریم در سایه تدابیر دانشگاه علوم پزشکی و دیگر نهادهای درگیر در این حوزه، بتوان با کمک مردم کرونا را مدیریت کرد.

وی با بیان اینکه سلامت و امنیت دو نعمت ارزشمند برای هر فرد محسوب می‌شود، گفت: متاسفانه این روزها سلامت مردم به خطر افتاده و عموم شهروندان نیازمند اخباری مستند و مطابق با واقعیت هستند.

موحدی‌زاده افزود: امیدواریم با اطلاع‌رسانی درست و ارتقاء سطح آگاهی عمومی، با کمترین بحران و ضایعات و تلفات روبرو شویم.

مدیریت شهری و جامعه پزشکی بدنبال آرامش نسبی مردم

علیرضا شهریاری، عضو هیئت رئیسه شورای شهر مشهد در این جلسه با بیان اینکه مدیریت شهری مشهد و جامعه پزشکی پیوسته نهایت سعی و تلاش خود را داشته تا مردم آرامش نسبی داشته باشند، گفت: داروخانه‌ها نیز همگی با تمام قوا، عزم خود را جزم کرده تا با تامین نیازهای عمومی شهروندان، در جهت کاهش استرس و نگرانی‌های آنها گام بردارد.

این بحران‌ را هم با موفقیت پشت سر خواهیم گذاشت

شهناز رمارم، دیگر عضو هیئت رئیسه شورای شهر مشهد نیز ضمن تشکر از تلاش‌های دانشگاه علوم پزشکی و تمامی جامعه پرستاری و پزشکی، اظهارکرد: امیدواریم در سایه رحمت خداوند و الطاف امام‌رضا(ع) این بحران‌ها را نیز همچون سایر بحران‌ها با موفقیت پشت سر بگذاریم و سلامتی را به شهروندان هدیه دهیم.

شفافیت و صداقت با مردم، مهمترین نیاز این روزهاست

احمد نوروزی، رئیس کمیسیون اقتصادی و سرمایه‌گذاری شورای شهر مشهد نیز در این جلسه ضمن تقدیر از تلاش‌های جامعه پزشکی، اظهارکرد: شفافیت و صداقت با مردم، مهمترین نیاز این روزهای ماست و مدیران ارشد پیوسته باید واقعیت‌ها را بگویند.

لینک اصل خبر در سایت شورای شهر مشهد

    منبع خبر

    شورای شهر مشهد

    شورای شهر مشهد یک شورای شهر در شهر مشهد می باشد

      نظرات