مدیران مجموعه شهرداری ساری برای موج دوم مقابله با کرونا آماده باشند

مدیران مجموعه شهرداری ساری برای موج دوم مقابله با کرونا آماده باشند

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری، عباس رجبی شهردار مرکز مازندران در اولین جلسه سال ۹۹  با معاونین، شهرداران مناطق و رؤسای سازمانهای تابعه که به میزبانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری برگزار شد، ضمن تأکید بر استمرار حرکت جهادی مبتنی بر خدمت بی منت و تحقق گزاره عدالت اجتماعی گفت :با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری و تبیین ایشان بر کلیدواژه جهش تولید، مجموعه فعالیتهای شهرداری ساری و بویژه سازمانهای تابعه در راستای تحقق هرچه بیشتر این امر شکل خواهد یافت.

شهردار ساری بیان داشت : معتقدم شهرداری ساری همچنانکه در سال گذشته نشان داد بیش از پیش می تواند متکی بر توان و ظرفیت درون سازمانی حرکت نماید و در این راستا از رؤسای سازمان ها می خواهم تا جهت نیل به تأکید رهبر معظم انقلاب برنامه های خود را تا پایان سال جاری با رویکرد جهش تولید ارائه نمایند.

عباس رجبی اشاره داشت :از مجموعه همکاران خوب، ساعی و پرتلاشم سپاسگزارم که بی تردید پس از پزشکان و پرسنل کادر درمان در ساری در صف اول مقابله با شیوع و انتشار ویروس کرونا ایستادند.

وی افزود:شهرداری ساری و مجموعه سازمانهای تابعه از امروز موج دوم مواجه با ویروس کرونا را در دستور کار قرار دهند و شهروندان ساروی مجموعه همکاران شهرداری را در این امر در کنار خود بدانند.

شهردار مرکز مازندران  ضمن سپاس از همراهی ساروی ها با مجموعه شهرداری، بیان داشت: شهرداری ساری و مناطق سه گانه آن و نیز سازمانهای تابعه بی وقفه و تعطیل ناپذیر به ارائه خدمات به شهروندان می پردازند و اتمام پروژه های نیمه تمام به جد در دستور کار قرار دارد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ساری

  منبع خبر

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری یک شهرداری در شهر ساری می باشد

   نظرات