تشکیل اتاق فکر تخصصی توسط شهرداری مشهد برای رفع مشکلات حوزه طلاو ...

تشکیل اتاق فکر تخصصی توسط شهرداری مشهد برای رفع مشکلات حوزه طلاو ...

تشکیل اتاق فکر تخصصی توسط شهرداری مشهد برای رفع مشکلات حوزه طلاو جواهر مشهد

معاون مدیرکل هماهنگی دستگاه‌های اجرایی شهرداری مشهد گفت: با توجه به مسائل و مشکلات مطرح شده در حوزه طلا و جواهرات مشهد، قرار بر این شد تا اتاق فکر تخصصی تشکیل شود و شهرداری در راستای اختیارات وتوانمندی‌های معین اقتصادی و شهرداری به این صنف کمک کنیم.


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محسن داودی در حاشیه جلسه بررسی چالش‌های صنعت طلا و جواهر راه حل آن‌ به کمک معین اقتصادی مشهد اظهار کرد: شهرداری مشهد طی تفاهمنامه‌ای توسط استاندار خراسان رضوی به عنوان معین اقتصادی شهرستان مشهد مشخص شده است، به همین منظور در راستای شناسایی مشکلات شهر مشهد، مساله‌یابی شده است.
وی افزود: یکی از حوزه‌هایی که در شهر مشهد ظرفیت خوبی دارد، بحث طلا و جواهر است. پس از بررسی‌های صورت گرفته متوجه شده‌ایم که این صنف علی رغم ظرفیت بالایی که دارد، متاسفانه مورد بی‌توجهی قرار گرفته است.
معاون مدیرکل هماهنگی دستگاه‌های اجرایی شهرداری مشهد بیان کرد: در این جلسه بسیاری از صاحب نظران، مشکلات و دغدغه‌های خود را مطرح کردند و قرار بر این شد تا اتاق فکر تخصصی تشکیل شود و شهرداری در راستای اختیارات وتوانمندی‌های معین اقتصادی و شهرداری مشهد به این صنف کمک کنیم.
داوودی در تشریح اتاق‌های فکر تخصصی بیان کرد: بازنگری در دستورات و مقررات، تامین شبکه شتاب‌دهنده، تعریف فضاسازی جهت زیورآلات، تلاش برای شناسایی بازار و حمایت از حلقه‌های مرتبط با آن، موضوعات مورد مطرح در اتاق‌های فکر است و مقرر شد جلسات کارگروه تا رفع مسائل ومشکلات مطرح شده و رسیدن به اهداف پیش بینی‌شده در راستای ایجاد اشتغال وکارآفرینی پایدار، ادامه داشته باشد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات