رخنه «قیمت ارزان» به آپارتمان‌های شمال تهران

رخنه «قیمت ارزان» به آپارتمان‌های شمال تهران

http://www.bananews.ir/به تازگی تعداد واحدهای مسکونی فروشی با نرخ‌های کمتری از ارزش واقعی در مناطق شمال تهران افزایش یافته است و اکثر مواقع در بین این فایل‌ها می‌توان واحدهایی را پیدا کرد که ارزش خرید را دارند زیرا گاهی اوقات در بین این دسته از فایل‌های فروش، واحدهایی که از بابت امکانات، سند و موقعیت قرارگیری دارای ضعف هستند، با قیمت‌هایی کمتر از نرخ حقیقی عرضه می‌شوند تا حداقل از لحاظ قیمت منصفانه مورد پسند متقاضیان واقع شوند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) ستون امروز نبض بازار به معرفی تعدادی از واحدهای مسکونی واقع در مناطق مختلف شمال تهران پرداخته که به این شرح است: یک واحد مسکونی ۱۱۰ متری ۹ ساله در محدوده ولنجک، خیابان شانزدهم با امکانات پارکینگ، انباری، آسانسور و بالکن با قیمت متری ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان برای فروش پیشنهاد شده در حالی که قیمت هر متر مربع واحد مشابه در ولنجک بین ۴ میلیون و ۳۷۰ هزار تومان تا ۵ میلیون و ۵۰ هزار تومان است.

همچنین مالکی ۳ میلیون تومان را برای قیمت هر متر مربع واحد ۶۰ متری خود در خیابان آصف واقع در خیابان زعفرانیه اعلام کرده است. این آپارتمان مسکونی یک‌سال ساخت و تک واحدی است. مشاوران املاک قیمت واقعی هر متر این واحد فروشی را بین ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تا ۵ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان تعیین می‌کنند. علاوه براین در خیابان بوسنی هرزگوین در خیابان فرشته، یک واحد مسکونی ۱۵۳ متری نوساز، متری ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است. این واحد مسکونی از پارکینگ، آسانسور، سونا، استخر و جکوزی نیز بهره‌مند است اما قیمت واقعی هر متر مربع این واحد طبق گفته دلالان مسکن از ۵ میلیون و ۲۰ هزار تومان تا ۶ میلیون و ۱۷۰ هزار تومان تعیین می‌شود.

 

    نظرات