برگزاری نشست مجازی مدیران روابط عمومی سازمان های نظام مهندسی ساختمان کشور با رییس سازمان

برگزاری نشست مجازی مدیران روابط عمومی سازمان های نظام مهندسی ساختمان کشور با رییس سازمان

در ابتدای این جلسه یکی از مداحان اهل بیت ابیاتی را در رثای شهادت حضرت امیرالمومنین علی(ع) قرائت کرد.

سپس شش تن از مدیران روابط عمومی سازمان های کشور، به نمایندگی از سایر مدیران به طرح موضوعات و مشکلات حوزه روابط عمومی در سازمان های نظام مهندسی کشور پرداختند.

مهندس امیررضا کاظمینی مدیر روابط عمومی سازمان نظام ساختمان استان البرز نیز اهم موانع و مشکلات واحد های روابط عمومی را از جمله ضرورت تهیه چارت روابط عمومی و افزایش نشست های شورای هماهنگی روابط عمومی را به این نشست ارایه کرد.

در ادامه مهندس خرم ضمن خوشامد گویی به مدیران روابط عمومی ها و تبریک روز جهانی روابط عمومی، با اشاره به ظرفیت ها و توانمندی های کشور در حوزه های مختلف، بازنگری در عملکردها و تغییر رویکردهای ناکارای مدیریتی و جایگزین شدن آن با مدیریت نتیجه گرا را راهکار دستیابی به نتایج و ایجاد طرحی نو در مدیریت بخش های مختلف کشور برشمرد.
وی بهره گیری از تجارب و علم مدیریت روز دنیا  و تعریف پروژه ای برای اقدامات هر بخش به ویژه بهره گیری از همه اضعاف مدیریت را موجب حصول نتیجه قابل سنجش دانست.

خرم درعرصه نظام مهندسی ساختمان کشور، وجود پژوهشکده صنعت ساختمان کشور و جدی شدن اجرای مبحث ۲۲ مقررات ملی ساختمان را یک اقدام ضروری وموجب ایجاد فرصت های شغلی مفید برای اعضای سازمان خواند.


رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور تاکید کرد متاسفانه جامعه مهندسی کشور در جایگاه شایسته خود قرار ندارد و باید نسبت به احیای آن اقدام کرد  که این احیا رابطه مستقیمی با تحول آفرینی در این حوزه دارد.

ایشان با برشمردن برخی از موانع پیش روی ایجاد تحول، تداوم و پافشاری بر اصول تحول آفرین را مهم ترین راهکار مقابله با موانع تحول برشمرد.

وی سلامت اداری، شفافیت بر پایه ایجاد یک سامانه یکپارچه ایمن، پایبندی بر مبانی و اصول دموکراتیک در سازمان های نظام مهندسی و عدالت را کلید تحول آفرینی در سازمان های نظام مهندسی ساختمان کشور دانست.

مهندس خرم با تاکید بر لزوم تامین حداقل نیازهای پرسنل برای پیشبرد اهداف سازمانی، میانگین حقوق دریافتی پرسنل نظام مهندسی ساختمان کشور را زیر خط فقر دانست و بر تامین معاش پرسنل سازمان تاکید کرد.

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور تکیه بر روابط عمومی سنتی را منسوخ دانست و بر بهره گیری از تکنولوژی روز و نیروهای متخصص در این حوزه تاکید کرد.

وی تکریم ارباب رجوع و القای احساس پیگیری مجدانه نیروهای سازمان برای انجام درخواست های خدمات از سوی ارباب رجوع را بسیار مهم برشمرد.

خرم تولید محتوی و برقراری و تقویت ارتباط مستمر با رسانه ها را نیز در کسب نتیجه مطلوب در عرصه روابط عمومی ها موثر دانست.


لینک اصل خبر در سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز

    منبع خبر

    سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز

    سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز

    سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز یک انجمن در شهر کرج می باشد

    نظرات