پروژه‌های دفاتر توسعه محله از دل مشارکت مردم بیرون می‌آید

پروژه‌های دفاتر توسعه محله از دل مشارکت مردم بیرون می‌آید

پروژه‌های دفاتر توسعه محله از دل مشارکت مردم بیرون می‌آید

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حجت فرقانی شهردار منطقه ۳ اظهار کرد: در یک سال گذشته در منطقه سه ۴ دفتر تسهیل‌گری سازمان بازآفرینی فضاهای شهری کار خود را آغاز کرده‌اند که با ارتباط مستمر با ساکنین محلات پروژ‌ه‌هایی را تعریف کردند که از دل نظرات خود مردم بیرون می‌آید.
وی ادامه داد: امید داریم بتوانیم با اجرای پروژه‌های مختلف در قالب تسهیلی‌گری دفاتر توسعه محله مشکلاتی را که در سطح محلات وجود با همکاری خود شهروندان تسهیل کنیم.
شهردار منطقه سه شهرداری مشهد افزود: دو دفتر تسهیل‌گری ما در محله بلال و بهمن انصافا ارتباط خوبی را با شهرداری و مردم ایجاد کردند و اعضا اجتماعی شورای محلات نیز به کمک آنان آمدند و ما نیز به عنوان شهرداری منطقه با برگزاری جلسات سه جانبه در کنار مردم و دفاتر توسعه محله بوده‌ایم.
فرقانی تاکید کرد: ما بر اساس استانداردهایی که لازمه هر پروژه شهری است، پروژه‌های خود را تعریف کردیم. در حال حاضر کلنگ‌زنی چند پروژه در این منطقه زده شد که از جمله این پروژه‌ها می‌توان به پیاده‌رو سازی، جمع‌آوری آب‌های سطحی و بهسازی پارک محلی اشاره کرد.

وی با بیان اینکه پروژه‌های دیگری را نیز در دست اقدام قرار داده‌ایم، بیان کرد: این پروژه‌ها در مرحله طراحی و پیاده‌سازی هستند. زمانی که به تصویب برسند شهرداری منطقه کاملا در اجرای این پروژه‌ها آمادگی لازم را دارد.

شهردار منطقه سه گفت: یکی از موضوعات مهمی که در اجرای پروژه‌های خود داریم مشارکت مردمی است که مردم پا به پا ما به واسطه حضور دفاتر توسعه محله پای کار آمدند. اگر مشارکت مردم نبود ما نتیجه مدنظر خود را از اجرای این پروژه‌ها اخذ نمی‌کردیم.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات