آزادسازی 4 هزار متر مربع از بستر و حریم مسیل اردیموسی در محدوده...

رئیس اداره منابع آب شهرستان سرعین از آزادسازی 4 هزار متر مربع از بستر و حریم مسیل اردیموسی در محدوده شهرستان سرعین خبر داد.

مهندس علیرضا حیدری گفت: در راستای حفاظت و صیانت از حریم رودخانه ها و در اجرای تبصره ۴ ماده ۲ قانون توزیع عادلانه آب، ٤ هزار مترمربع از بستر و حریم مسیل اردیموسی تصرف شده توسط اشخاص در محدوده شهر اردیموسی آزادسازی و اعاده به وضع سابق گردید.

وی تصریح کرد: بر اساس گزارش اکیپ گشت و بازرسی اداره منابع آب شهرستان سرعین مبنی بر دخل و تصرف در بستر و حریم مسیل اردیموسی، اخطاریه های لازم به فرد متصرف ابلاغ و با عنایت به عدم تمکین مشارالیه پس اخذ دستور قضایی از ریاست حوزه قضایی شهرستان سرعین با حضور عوامل نیروی انتظامی شهرستان سرعین نسبت به آزادسازی و اعاده به وضع سابق بستر مسیل مذکور اقدام گردید .

مهندس حیدری اظهار داشت: با توجه به وظیفه حفظ و حراست از حد بستر رودخانه ها و مسیلها توسط ادارات منابع آب شهرستانها و در راستای اجرایی نمودن مصوبات شورای حفظ حقوق بیت المال و عمل به وظایف ذاتی خود جلوگیری از هرگونه دخل و تصرف جدید در بستر و حریم رودخانه های شهرستان جزو اولویتهای کاری شهرستان بوده و با پیگیری ها و حساسیت لازم از تصرف و تجاوز به حریم و بستر هر نوع منابع ابی شهرستان جلوگیری بعمل خواهد آمد .

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات