بازدید فرماندار مشگین شهر از روند عملیات اجرایی سیفون قره سو در...

قبل از ظهر امروز بیست و نهم اردیبهشت ماه فرماندار شهرستان مشگین شهر با حضور نماینده مجری شبکه آبیاری و زهکشی سبلان از روند عملیات اجرایی سیفون قره سو در طرح شبکه آبیاری سبلان بازدید کرد.

نماینده مجری شبکه آبیاری و زهکشی سبلان در این بازدید با اشاره به بخش های مختلف در دست اجرای پروژه، تامین مالی این طرح را یادآور شد و گفت: با تخصیص ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار مصوب از محل فاینانس داخلی از طریق بانک توسعه تعاون میلیارد احداث در زمان مقرر سرعت خواهد گرفت .

مهندس علیرضا معتمدی با بیان اینکه اراضی شبکه آبیاری در پایاب سد مخزنی سبلان به میزان 5 هزار و ۶۰۰ هکتار هدف گذاری شده، اظهار داشت: با بهره برداری کامل این پروژه شاهد رشد و شکوفایی تولیدات کشاورزی در منطقه خواهیم بود .

وی همچنین با اشاره به بررسی روند اجرایی پروژه بر لزوم پیشرفت پروژه طبق برنامه زمانبندی تاکید کرد و گفت: برنامه ریزی مناسبی برای اتمام مراحل مختلف پروژه همزمان با تخصیص اعتبارات بعمل آمده است .

نماینده مجری طرح شبکه آبیاری و زهکشی گفت: اجرای سیفون قره سو در شبکه آبیاری سبلان را از بخش های ساختار فیزیکی مهم و اصلی این شبکه  است .

مهندس معتمدی افزود: با تکمیل سیفون قره سو شبکه آبیاری سبلان، آبرسانی از سد سبلان به اراضی واقع در بخش ارشق شهرستان مشگین شهر نیز امکان پذیر خواهد شد .

مهندس اکبر صمدی، فرماندار شهرستان مشگین شهر نیز بعد از بازدید بخش های مختلف طرح، از روند مناسب پروژه قدردانی کرد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات