بازگشایی اماکن ورزشی مدیریت شهری از ۱۷ خرداد ماه

بازگشایی اماکن ورزشی مدیریت شهری از ۱۷ خرداد ماه

معاون سلامت و تربیت بدنی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد خبرداد؛

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حسن نوری با اشاره به شرایط سالن‌های ورزشی مدیریت شهری در دوران پساکرونا، اظهار کرد: بازگشایی اماکن ورزشی مدیریت شهری در دوران پساکرونا، با رعایت حریم شخصی و پروتکل‌های بهداشتی امکان ‌پذیر خواهد بود.
وی درخصوص پروتکل‌های بهداشتی و احتمالی تعیین‌ شده برای اماکن ورزشی، افزود: ایزوله بودن مکان، ضدعفونی مکرر، گندزدایی در نوبت‌ های متوالی، استفاده از دستکش و ماسک و رعایت فاصله اجتماعی، از جمله الزامات بهداشتی تعیین ‌شده برای اماکن ورزشی هستند.
معاون سلامت و تربیت بدنی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد بیان کرد: طی جلساتی که در خصوص برگزاری فعالیت های ورزشی در روز گذشته برگزار شد، به این نتیجه رسیدیم فعالیت های ورزشی به استثنای دو رشته والیبال و فوتسال مجدد از سرگیری شود اما با برگزاری جلسات ستاد کرونا در حوزه ورزش، رشته والیبال هم جزء ورزش های بدون محدودیت اعلام شد که امکان برگزاری آن در سالن های ورزشی مهیا است اما با این وجود ضروری و لازم است که همکاری با مراکز بهداشت برای مدیریت این بیماری ادامه داشته باشد.
نوری خاطرنشان کرد: البته استفاده از تهویه و لوازم مخصوص برای سالم سازی محیط ضروری هست که امیدواریم با همراهی مردم جهت رعایت سلامت شخصی، مجددا فعالیت های ورزشی از سر گرفته شود همچنین ما در صدد اخذ مجوز برای فعالیت در رشته فوتسال هستیم.
وی اضافه کرد: گفتنی است که بازگشایی اماکن ورزشی و ادامه روند فعالیت منوط بر رعایت کامل پروتکل های بهداشتی خواهد بود.
شایان ذکر است که بالغ بر ۲۵۰ زمین ورزشی روباز و ۵۰ سالن سرپوشیده در اختیار شهرداری است که در سطح محلات مشهد پراکنده‌ شده اند.
غزاله شهیدی

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات