ارایه گزارش آخرین وضعیت مدیریت منابع آب استان توسط مدیر عامل شرکت...

جلسه بررسی آخرین وضعیت مدیریت منابع آب استان اردبیل در بخشهای مختلف با حضور معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا، مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران، مدیران عامل شرکت های آب منطقه ای و آبفای استان اردبیل و مدیران ستادی آب کشور و شرکتهای آب منطقه ای و آبفای استان اردبیل به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

مهندس عباس جنگی مرنی، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل در این جلسه گزارش مبسوطی از آخرین وضعیت مدیریت منابع آب استان اردبیل در بخش های مختلف مصرف و پیشنهادات مربوط به نحوه تامین آن را ارائه نمود .

در این نشست، مهندس فرامرز  به نژاد، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل نیز گزارشی از آخرین وضعیت بخش آب شرب استان و پیشنهادات لازم را به اعضای جلسه ارائه کرد .

در ادامه جلسه، هر یک از اعضای جلسه، نظرات خود را پیرامون مسایل و موارد مطرح شده و پیشنهادات  ارائه شده، بیان نمودند و بر لزوم برنامه ریزی برای بهره برداری بهینه از تاسیسات آبی در دست بهره برداری و برنامه ریزی برای طرحهای در دست اجرا و مطالعه تاکید نمودند .

پس از تبادل نظر بین شرکت کنندگان در جلسه و در پایان، مهندس قاسم تقی زاده خامسی، معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا جمع بندی نقطه نظرات را اعلام کردند و تصمیمات لازم برای اجرای پیشنهادات استانی اتخاذ شد .

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات