نگاهی به برنامه های راهبردی یگان حفاظت از اراضی راه و شهرسازی استان اصفهان

نگاهی به برنامه های راهبردی یگان حفاظت از اراضی راه و شهرسازی استان اصفهان

نگاهی به برنامه های راهبردی یگان حفاظت از اراضی راه و شهرسازی استان اصفهان/ به‌زودی سامانه تلفنی یگان حفاظت از اراضی ملی استان راه‌اندازی می‌شود
با هدف بهبود وضعیت حفاظت و پیشگیری از تصرف اراضی ملی و دولتی استان اصفهان، تمامی فعالیت های عوامل یگان حفاظت از اراضی این اداره کل براساس برنامه تدوین شده اجرا می شود.
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان اصفهان، سرهنگ امیرسعید باقری فرمانده یگان حفاظت از اراضی استان اصفهان با بیان اینکه اراضي ملي، اموال عمومي و متعلق به يكايك شهروندان است اظهار کرد: در راستاي منافع عامه و با هدف صیانت از اراضی ملی و دولتی، یگان حفاظت از اراضی این اداره کل با بهره گيري اصل اساسي 'پيشگيري' از ابتدای سال اقدام به تدوین برنامه اجرایی سالانه نموده است و تا کنون نیز عملکرد مطلوبی داشته است.
وی به جدیدترین شیوه‌های حفاظتی اشاره کرد و افزود: جهت آشنایی کارکنان بخش حفاظت از اراضی با جدیدترین شیوه‌های حفاظتی، مراقبتی و استانداردهای علمی، طی برنامه‌ریزی‌های بعمل آمده، برگزاری دوره های آموزشی بصوت هفتگی و جلسات پرسش و پاسخ بصورت فصلی در دستور کار قرار گرفته است.
فرمانده یگان حفاظت از اراضی استان گفت: استان اصفهان علاوه بر مرکز استان، 22 شهرستان دارای اراضی قابل حفاظت را شامل می شود، که مداومت در بازدید و بازرسی از آن بسیار حائز اهمیت است در همین راستا این یگان نسبت به تدوین "تقویم سرکشی" اقدام نموده است و گشت یگان حفاظت از اراضی این اداره کل مطابق با تقویم یاد شده حتی بعد از ساعات اداری و در ایام تعطیل نیز از اراضی ملی و دولتی بازدید می کنند.
وی بیان کرد: بزودی سیستم پیغامگیر سامانه خبری 1656 به صورت 24 ساعت راه‌اندازی می شود تا مردم بتوانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف زمین‌خواری این یگان را مطلع کنند.

لینک اصل خبر در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان

    منبع خبر

    اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان

    اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات