حریق انبار روغن مهار شد

حریق انبار روغن مهار شد

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین، موسی خانی افزود: متاسفانه همانند روزهای گذشته با تعداد بالای عملیات در موضوع حریق علفزار، باغ و گندمزار روبرو بوده‌ایم.

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین ادامه داد: از مجموع عملیات های انجام شده، 20 مورد آن مربوط به حریق علفزار، گندمزار و باغ بوده است.

وی به کشاورزان توصیه کرد: باعلفزنی و شخم زدن اطراف باغات، مزارع و گندمزارها ضمن جلوگیری از وقوع حریق در مزارع خود، از سرایت شعله‌های احتمالی به مزارع اطراف و ایجاد خسارت برای خود و دیگر شهروندان جلوگیری کنند.

موسی خانی ادامه داد: ساعت 17:45 دیروز نیز طی تماس با مرکز فرماندهی این سازمان از وقوع حریق انبار تصفیه روغن سوخته در روستای حسین آباد(جاده رشت) خبر داده  شد که ضمن هماهنگی برای حضور آتش نشانان شهرهای محمود آباد و کوهین، با توجه به وسعت حریق، آتش‌نشانان ایستگاه‌های 3 و 4 قزوین نیز به محل اعزام شدند و پس از حدود یک ساعت و نیم عملیات حریق اطفا شد.

وی افزود: در یکی دیگر از عملیات‌های این سازمان، ساعت 19:55 طی تماس با سامانه 125 از وقوع حریق خودروی پژو در خیابان نادری خبر داده شد که بلافاصله نیروهای ایستگاههای 6 و 2 این سازمان در محل حاضر و با اطفای بموقع حریق از بروز خسارات بیشتر جلوگیری به عمل آمد.

پایان پیام

لینک اصل خبر در سایت شهرداری قزوین

  منبع خبر

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین یک شهرداری در شهر قزوین می باشد

   نظرات