آمادگی بنیاد مستضعفان و جانبازان جهت مشارکت مالی در تکمیل سد...

در جلسه ای که بین مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل و مدیرعامل هلدینگ پایا سامان پارس برگزار شد، بنیاد مستضعفان و جانبازان جهت مشارکت مالی در تکمیل سد عمارت گرمی اعلام آمادگی کرد.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل در این جلسه با ارائه گزارشی از آخرین وضعیت سد عمارت گرمی گفت: این سد در حال حاضر ۹۳ درصد پیشرفت فیزیکی دارد .

مهندس عباس جنگی مرنی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل افزود: سد عمارت با حجم مخزن ۱۸۲ میلیون مترمکعب از نظر حجم بزرگترین سد استان اردبیل است که با بهره‌برداری از این سد امکان تامین آب شرب و کشاورزی منطقه فراهم می شود .

مهندس عباس جنگی مرنی تصریح کرد: با بهره برداری از این سد می توان در تامین آب شرب و توسعه کشاورزی در منطقه و همچنین پیشبرد اهداف عمران و آبادانی برنامه ریزی کرد و تاثیرات مثبت آن در پیشبرد اهداف اقتصادی منطقه و استان چشمگیر خواهد بود .

مدیر عامل هلدینگ پایا سامان پارس نیز در این جلسه از آمادگی بنیاد مستضعفان و جانبازان، جهت مشارکت مالی برای کارهای اجرائی باقیمانده ساختمان سد عمارت و تاسیسات وابسته آن خبر داد .

مهندس شهسواری گفت: سرمایه گذاری در کارهای باقیمانده سد عمارت می تواند برنامه های عمرانی و اهداف تعریف شده بنیاد مستضعفان و جانبازان در منطقه باشد و با انجام توافقات مالی لازم، می توان در تامین مالی تکمیل سد عمارت مشارکت نمود .

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات