جلسه بررسی مسائل شبکه یامچی برای بهره برداری مطلوب

بیست و هفتم خرداد با حضور معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اردبیل جلسه بررسی مسائل شبکه یامچی برای بهره برداری مطلوب از شبکه برگزار شد.

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اردبیل در این جلسه با تاکید بر مدیریت تخصیص آب از شبکه  به اراضی پایاب شبکه با لحاظ کردن همکاری دوجانبه بین شرکت و بهره برداران، تصریح کرد: ضمن تلاش بر تکمیل انعقاد قرارداد با مشترکین پایاب و وصولی بدهیهای معوق آب بها، نسبت به مدیریت تخصیص آب از شبکه به بهره برداران برنامه ریزی لازم را بعمل آورید.

مهندس نبی اله پاسبان عیسی لو همچنین بر شناسایی و رفع مشکلات موجود تاسیسات شبکه اشاره و اظهار داشت: در اسرع وقت جلسه ای مجدد با حضور عوامل بهره بردار شبکه برگزار شود و کلیه عوامل با حضور دائم در مسیر شبکه در طول زمان آبیاری، ضمن بهره برداری مطلوب ، تلفات آب در شبکه را به حداقل برسانند .

مدیر امور منابع آب شهرستان اردبیل نیز در این جلسه در خصوص وضعیت شبکه و نحوه استفاده بهره برداران و همچنین برنامه ریزی برای استفاده بهینه از آب شبکه گزارشی را ارائه کرد.

رئیس اداره بهره برداری از سد یامچی هم با ارائه گزارشی از آب مصرف شده برای مصارف کشاورزی افزود: از ابتدای شروع زمان آبیاری تا کنون ۶ میلیون متر مکعب از سد یامچی رهاسازی شده است.

مهندس هادی حبیب زاده تصریح کرد: از بهره برداران و کشاورزان واقع در پایاب درخواست داریم  نظر به عدم وجود آب مازاد بر تعهد در مخزن سد، مدیریت مصرف آب و رعایت الگوی مصرف را در دستور کار قرار دهند .

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات