مدیرکل راه و شهرسازی استان گفت: طرح راه‌آهن چهارمحال و بختیاری امسال ۲۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار مصوب د...

مدیرکل راه و شهرسازی استان گفت: طرح راه‌آهن چهارمحال و بختیاری امسال ۲۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار مصوب د...

حسینعلی مقصودی در نشست فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) با مدیران چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: از این مبلغ دو هزار و ۴۹۰ میلیارد ریال در ۳ ماهه نخست امسال تخصیص داده شد و قرار است تا پایان سال‌جاری عملیات زیرسازی طرح راه‌آهن استان به پایان برسد اما فراخوان و انتخاب پیمانکار روسازی هنوز انجام نشده است.
وی یادآور شد: براساس وعده مسوولان ملی، قرار است برای اجرای پروژه راه‌آهن مبارکه - سفیددشت - شهرکرد تا پایان سال‌جاری ۶ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار اختصاص یابد.
مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: ساخت آزادراه شهرکرد ـ ناغان ـ کارون چهار ـ ایذه از دیگر طرح‌های پیشنهادی این اداره کل برای مشارکت با قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) است و هم‌اینک در بخش‌هایی از این مسیر عملیات اجرایی تعریض و احداث چهار خطه در حال انجام است.
مقصودی با اشاره به آغاز عملیات طرح مهم تامین مسکن در سطح ملی افزود: در مرحله نخست این طرح ۲ هزار واحد مسکونی پیش‌بینی شده که زمین آن برای اجرا آماده است و از این تعداد یک‌هزار و ۱۳۰ واحد مسکونی به شهرکرد به‌عنوان مرکز استان اختصاص دارد.
شایان ذکر است؛ فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) برای بررسی روند مشارکت در اجرای برخی طرح‌ها و بازدید از تعدادی پروژه‌های چهارمحال و بختیاری به مدت دو روز در استان حضور یافت.

لینک اصل خبر در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان چهارمحال و بختيارى

    منبع خبر

    اداره کل راه و شهرسازی استان چهارمحال و بختيارى

    اداره کل راه و شهرسازی استان چهارمحال و بختيارى یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات