کسب بالاترین رتبه انسانی و بازرسی بسیج آب منطقه ای تهران در سال ۹۸

مسوول بازرسی بسیج وزارت نیرو از کسب رتبه نخست بسیج آب منطقه ای تهران در حوزه انسانی و بازرسی در سال ۹۸ خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "رضا  غلامی" در جلسه بسیج ضمن تبریک به "علیرضا خانی زاد" به عنوان فرمانده جدید بسیج آب منطقه ای تهران تصریح کرد: بسیج آب منطقه ای تهران از قدیمی ترین و بهترین حوزه های بسیج وزارت نیرو می باشد.

وی در ادامه افزود:  عملکرد بسیار خوب معاونین بسیج آب تهران در سال ۹۸ باعث شد که بسیج آب تهران بالاترین نمره را در حوزه نیروی انسانی و بازرسی در سطح وزارت نیرو در استان تهران داشته باشد که این امر بسیار جای تقدیر دارد.

در ادامه جلسه، "علیرضا خانی زاد" ضمن تقدیر از زحمات فرمانده سابق بسیج آب منطقه ای تهران گفت: ما در حوزه بسیج آب منطقه ای از هرگونه ارزیابی از سوی مرکز بسیج وزارت نیرو اسقبال می کنیم؛  زیرا ارزیابی راه درست را پیش رویمان قرار می دهد و ما با حرکت در مسیر درست می توانیم به موفقیت های روزافزون دست یابیم.

وی در پایان با تاکید بر اینکه بسیج به عنوان یک پایگاه مهم در ادارات می تواند زمینه از بین بردن مفاسد اداری را فراهم کند تصریح کرد: بسیجیان به عنوان سربازان انقلاب اسلامی در اقشار مختلف، با ناهنجاری هایی همچون مفاسد اداری در دستگاه های اجرایی مبارزه می کنند و انتظار می رود دستگاه های اجرایی در این مسیر مساعدت و همکاری با این نیروهای مخلص داشته باشند .

گفتنی است، در پایان جلسه، معاونین  مرکز بسیج وزارت نیرو  و حوزه بسیج شرکت عملکرده سال ۹۸ را  مورد  ارزیابی قرار دادند.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای تهران

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای تهران

    شركت آب منطقه‌ای تهران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات