شهردار یزد: هدف اصلی مدیریت...

شهردار شهر جهانی یزد با تأکید بر اینکه همه فعالیت های شهرداری باید اصولی و بدون نقص و هدر رفت بیت‌المال باشد، اظهار کرد: هدف اصلی مدیریت شهری رعایت استانداردها در روند اجرای خدمات و نیازهای شهروندان است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد – جمال الدین عزیزی در دیدار با حجت الاسلام و المسلمین احمد طالبی چاهوکی رئیس سازمان بازرسی استان یزد ضمن گراميداشت هفته قوه قضاییه و ياد و خاطره شهداي انقلاب و هفتم تير، اظهار داشت: هدف اصلی مدیریت شهری این است که کیفیت کار حفظ شده و از هدر رفت بیت المال و بی توجهی به مسائل پرهیز شود.

شهردار شهر جهانی یزد در این دیدار که معاونین شهرداری، مدیران مناطق و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری نیز حضور داشتند، بی‌توجهی به حقوق مردم و بیت‌المال را دارای بازخورد منفی دانست و با اشاره به ماموریت های گسترده شهرداری در حوزه های مختلف در ارائه خدمات به شهروندان، تصریح کرد: لازم است هر یک از حوزه‌های مدیریت شهری در محدوده تحت اختیار با حساسیت بیشتری، درخواست ها و نیازهای شهروندان را پیگیری کنند.

وی هدف اصلی مدیریت شهری را رعایت استانداردها در روند اجرای فعالیت ها و پروژه‌ها عنوان کرد و افزود: نگاه کارشناسانه بر فعالیت ها و طرح‌های عمرانی همراه با دقت و ظرافت می‌تواند موجب ایجاد اعتماد عمومی شهروندان نسبت به مدیران شهری شود.

حجت الاسلام و المسلمین احمد طالبی رئیس سازمان بازرسی استان یزد نیز در این دیدار با بیان اینکه کارکنان شهرداری از سلامت نسبی برخوردارند، گفت: متفاوت بودن برداشت ها و قابل تفسیر بودن قوانین، موجب اختلاف برداشت از قوانین و مقررات شود.

وی با اشاره به اینکه عمده وظیفه سازمان بازرسی در نظارت‌های خود، نظارت بر حسن جریان امور و اجرای صحیح قوانین است، اظهار داشت: در استان یزد نهایت تلاش بر پایه پیشگیری از وقوع جرم قرار گرفته است.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری یزد

  منبع خبر

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد یک شهرداری در شهر یزد می باشد

   نظرات