جلسه مشترک مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل با مدیرعامل کشت و...

عصر روز هشتم تیرماه مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل و مدیرعامل شرکت کشت و صنعت مغان برای بررسی تامین آب اراضی کشت و صنعت مغان جلسه مشترکی برگزار کردند.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل در این جلسه گفت: ما در تامین آب اراضی کشت و صنعت و بهبود و ارتقای سامانه انتقال آب به اراضی برنامه ریزی لازم را در اول فصل زراعی بعمل آورده این و از این بابت هیچ مشکلی نداریم.

مهندس عباس جنگی مرنی افزود: خوشبختانه از شروع فصل زراعی سالجاری برنامه توزیع آب از شبکه آبیاری و زهکشی مغان برای بنگاههای اقتصادی و تمامی بهره برداران به نحو مطلوبی انجام می گیرد تا کشاورزان و اهالی زحمتکش منطقه مشکلی در تامین آب داشته باشند.

وی ارائه خدمات آبیاری به کشت و صنعت را یادآور شد و تصریح کرد: کشت و صنعت مغان یک بنگاه اقتصادی بزرگ در منطقه است و ما بخاطر رشد و توسعه و آبادانی منطقه در بخش تامین آب اراضی این مجموعه تمامی تلاشهای خود را بکار بسته ایم.

مهندس جنگی مرنی همچنین با اشاره به لزوم صرفه جویی در منابع آب در فصل تابستان عنوان کرد: همه ساله با فرا رسیدن فصل تابستان دغدغه کمبود آب و توزیع مناسب آب در بخش های مختلف شبکه آبیاری و زهکشی مغان مطرح می شود که امسال برنامه ریزی مناسبی در این زمینه بعمل آمده است و بهره برداران نیز باید در مصرف بهینه آب باید یاریگر ما باشند.

مهندس جلال گلچین، مدیرعامل شرکت کشت و صنعت مغان نیز در این جلسه از مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل و امور منابع آب مغان و شرکت بهره برداری مغان بخاطر تامین منابع آب مطمئن برای اراضی این بنگاه اقتصادی قدردانی کرد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات