انجام 71هزار عمليات روي شبكه برق فشار متوسط اهواز ...

به گزارش پايگاه خبري توانير و به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق اهواز،مديرعامل اين شركت بيان داشت: پس از بحران برق سال 95 در كلانشهر اهواز در راستاي پايدارسازي شبكه و جلوگيري از اعمال خاموشي و جلب رضايت شهروندان در جهت تامين برق مطمئن و پايدار، بيش از71هزارعمليات بدون اعمال خاموشي توسط گروههاي ويژه كار با خطوط برقدار دركلانشهر اهواز انجام شد.
حسن كريمي در ادامه افزود: به منظوركاهش خاموشي، افزايش قدرت مانور، حفظ پايداري شبكه و رفاه حال شهروندان و صاحبان كسب و كار، مصمم شديم با بهره گيري از شيوه هاي نوين و روزآمد و شناخت فرصتها و تهديدهاي موجود، دومركز كار با خطوط برقدار در شرق و غرب اهواز راه اندازي كنيم.
وي خاطرنشان كرد: افزايش رضايت مشتركان، حذف خسارت ناشي از اعمال خاموشي، افزايش اعتماد عمومي و اجتماعي، افزايش قابليت اطمينان شبكه، قابليت تشخيص بالا در شناسايي عيوب خط، افزايش ايمني، ابداع روش هاي نوين رفع عيوب و انجام كار با كيفيت بالا به علت عدم محدوديت زماني از مهمترين فوايد و نتايج بكارگيري گروههاي نگهداري و تعميرات خط گرم است.
كريمي تصريح كرد: مراكز نگهداري و تعميرات شبكه برق فشار متوسط شرق و غرب اهواز با برخورداري از تيمهاي مجرب و آموزش ديده فني و بكارگيري به روزترين ناوگان و تجهيزات موردنياز، مشغول خدمت رساني به مردم شريف كلانشهر اهواز هستند.
مديرعامل توزيع برق اهواز در پايان گفت: با راه اندازي گروههاي ويژه كار با خطوط برقدار در اهواز،تمامي عملياتهاي تعويض مقره، كت اوت فيوز، نصب اسپيسر، تعويض و مقاوم سازي پايه هاي بتوني، هرس درختان متداخل درخطوط توزيع و ساير اقدامات مرتبط با شبكه، بدون اعمال خاموشي و يا حداقل خاموشي در كلانشهر اهواز انجام مي شود.
لینک اصل خبر در سایت شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر

  منبع خبر

  شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر

  شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر

  شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر یک شرکت در شهر تهران می باشد

   نظرات