برگزاری جلسه بررسی وضعیت پایداری آبرسانی شهرهای استان فارس در آبفا شیراز

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی آبفا شیراز، جلسه بررسی وضعیت پایداری آب‌رسانی شهرهای استان فارس با حضور بهمن بهروزی، رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شیراز؛ حمیدرضا، دهقان مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای فارس، علی بوستانی، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان فارس و نیز جمعی از معاونین و مدیران آبفا شیراز به‌صورت ویدئوکنفرانس با حمیدرضا جانباز، مدیرعامل و رئیس هیئت‌مدیره شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و جمعی از معاونین این شرکت برگزار شد.

مدیرعامل و رئیس هیئت‌مدیره شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با اشاره به جایگاه استراتژیک و مدیریت بحران آب‌رسانی در شیراز گفت: نگرانی‌ها با اتفاق‌های خوبی چون انتقال خط دوم آب سد درود زن که در حال وقوع است مرتفع خواهد شد.

در این جلسه بهمن بهروزی، رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل آبفا شیراز با اشاره به وضعیت آب‌رسانی در شیراز، شهر صدرا و شهرک‌های الحاقی ، گزارش مبسوطی از اقدامات شرکت آب و فاضلاب شیراز برای برقراری و پایداری خدمت‌رسانی در کلان‌شهر شیراز را شرح داد.

گفتنی است در این جلسه مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای فارس و نیز مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان فارس به ارائه عملکرد خود در راستای وضعیت پایداری آب‌رسانی شهرهای استان فارس پرداختند.

لینک اصل خبر در سایت شرکت آب و فاضلاب شیراز

  منبع خبر

  شرکت آب و فاضلاب شیراز

  شرکت آب و فاضلاب شیراز

  شرکت آب و فاضلاب شیراز یک شرکت در شهر شیراز می باشد

   نظرات