تخصیص 76 میلیاردتومان برای پیاده‌روسازی در سطح  ...

تخصیص 76 میلیاردتومان برای پیاده‌روسازی در سطح ...

تخصیص 76 میلیاردتومان برای پیاده‌روسازی در سطح شهر/ نهضت پیاده‌روسازی در کنار نهضت آسفالت درحال اجراست

به گزارش پایگاه ‌اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، شهناز رمارم در حاشیه بازدید رئیس و جمعی از اعضای کمیسیون مناطق پیرامونی کم‌برخوردار شورای شهر مشهد از برخی پروژه‌های عمرانی این مناطق، با اشاره به عملیات پیاده‌روسازی خیابان طبرسی شمالی، اظهارکرد: این اقدام در خیابان طبرسی و برخی دیگر از معابر شهر مشهد به منظور رفاه حال شهروندان در حال اجراست.

رمارم با بیان اینکه در بودجه سال 99 شهرداری 76 میلیاردتومان به موضوع پیاده‌روسازی اختصاص پیدا کرده است، گفت: به منظور مناسب‌سازی و پیاده‌روسازی ابتدای طبرسی شمالی اعتباری در حدود 3 میلیاردتومان درنظر گرفته شده و نظیر و بدیل این پروژه پیاده‌روسازی در خیابان کوهسنگی نیز در حال اجراست.

عضو کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد با بیان اینکه نگاه شورای پنجم، انسان‌محوری است، افزود: براساس همین نگاه و رویکرد، در کنار نهضت آسفالت برای سهولت تردد خودروها و وسائل نقلیه، نهضت پیاده‌روسازی با تاکیدات شورای شهر در دستورکار شهرداری قرار گرفت.

رمارم تاکید کرد: شرایط شهر و پیاده‌روها باید به نحوی باشد که همه شهروندان، با هر شرایط جسمی و فیزیکی و در هر سنی بتوانند به راحتی و بدون هیچ محدودیت و مانعی تردد کنند.

لینک اصل خبر در سایت شورای شهر مشهد

    منبع خبر

    شورای شهر مشهد

    شورای شهر مشهد یک شورای شهر در شهر مشهد می باشد

      نظرات