مسئولان فنی و اعتباری بخش آب سازمان برنامه و بودجه کشور از پروژه...

مسئولان فنی و اعتباری بخش آب سازمان برنامه و بودجه کشور با هدف نظارت بر اجرای پروژه ها و ضرورت تامین اعتبار آنها از پروژه های بخش آب شهرستان خلخال بازدید کردند.

در این بازدید که با همراهی معاونان طرح و توسعه و برنامه ریزی شرکت آب منطقه ای اردبیل انجام گرفت، مسئولان فنی و اعتباری بخش آب سازمان برنامه و بودجه کشور از طرحهای سد بفراجرد، آبرسانی و تصفیه خانه آب خلخال بازدید کردند.

در این برنامه مسئولان فنی و اعتباری بخش آب سازمان برنامه و بودجه کشور از روند اجرایی پروژه های سد بفراجرد، آبرسانی و تصفیه خانه آب شهر خلخال بازدید و در جریان چگونگی مراحل پیشرفت کار در پروژه های مذکور قرار گرفتند.

پیش از این بازدید میدانی از طرح احداث شبکه آبیاری پایاب سد گیوی، مهندس عباس جنگی مرنی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل در نشستی در منطقه با مسئولان فنی و اعتباری بخش آب سازمان برنامه و بودجه کشور، آخرین وضعیت طرح های در حال اجرا و مطالعه استان اردبیل را تشریح کرد و نیازهای اعتباری لازم برای پیشبرد طرحها را برشمرد .

نماینده مجری سد بفراجرد، طرح آبرسانی و تصفیه خانه آب خلخال هدف از بازدید مسئولان فنی و اعتباری بخش آب سازمان برنامه و بودجه کشور از این پروژه ها را نظارت بر اجرای پروژه ها و ضرورت تامین اعتبار برای این پروژه عنوان کرد.

مهندس سیامک ستاری تصریح کرد: سدمخزنی بفراجرد با حجم تنظیمی ۵،۴ میلیون مترمکعب احداث شده است که دی ماه سال گذشته همزمان با سفر ریاست جمهوری اسلامی ایران به استان با حضور مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران آبگیری شد.

وی با اشاره به مشخصات خط آبرسانی خلخال نیز گفت: خط آبرسانی خلخال به طول ۱۱ کیلومتر با پیشرفت فیزیکی ۷8 درصد در حال انجام می باشد .

مهندس ستاری همچنین در خصوص احداث تصفیه خانه آب خلخال نیز گفت: این تصفیه خانه به روش BOT با سرمایه گذاری بخش خصوصی در حال اجراست و مراحل احداث آن با سرعت مناسب ادامه دارد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات