جلسه هماهنگی مطالعات مخازن ذخیره و زون 4آبرسانی اردبیل برگزار شد

با حضور معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای اردبیل، تیم طراحی و فنی مهندسین مشاور مربوطه، مدیر فنی و نماینده مجری طرح آبرسانی اردبیل جلسه هماهنگی مطالعات مخازن ذخیره و زون 4آبرسانی اردبیل برگزار شد.

نماینده مجری طرح آبرسانی اردبیل گفت: در این جلسه نحوه مدیریت طرح، الزامات و فرآیندهای انجام مطالعات و برنامه زمان بندی مورد بررسی قرار گرفت .

دکتر تورج مهدیزاده افزود: در این جلسه مشاور متعهد شد در پنجاه درصد زمان برآورد شده کار را به انجام برساند و  بر اساس اولویت بندی گزارش مطالعات را ارایه کند .

وی تصریح کرد: زون 4 آبرسانی اردبیل برای تامین فشار و حجم آب شهرک های تازه تاسیس و شهرک های آتی در ارتفاعات شهر در نظر گرفته شده و مسیریابی و طراحی خواهد شد .

تداوم تلاشها برای ارتقای کیفیت آب اردبیل

نماینده مجری طرح آبرسانی اردبیل همچنین در حاشیه این جلسه به خبرنگار ما گفت: در شرایطی که در بالاترین پیک مصرف آب قرار داریم تلاشها برای حفظ و ارتقای حجم و فشار آب ورودی به تصفیه خانه شماره یک اردبیل با جدیت ادامه دارد.

دکتر مهدی زاده عنوان کرد: سعی ما بر این است تا در ماه‌های آتی، آبگیری اولیه از برج آبگیر سد مخزنی یامچی عملیاتی شده و پنج ماه زودتر از برنامه اصلی آب با کیفیت و سبک تحویل تصفیه خانه شود در این راستا، عملیات پیچیده اجرا و مکانیکال سه تراز برداشت آب با اتصالات سنگین در شافت اصلی به انجام رسیده و مرحله آب بندی آن اوایل هفته آتی آغاز خواهد شد.

وی اظهار داشت: به موازات این کار، لوله رانی ها در عمق 50متری انجام و اکنون عملیات تزریق دور لوله آب بر در عمق های پایین زیر زمین نیز با پیشرفت خوبی در حال انجام است .

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات