اجرای اقدمات‌ پیشگیرانه برای مقابله با کرونا در شرکت آب منطقه ای...

معاون منابع انسانی،مالی و پشتیبانی شرکت آب منطقه ای زنجان، گفت: اقدامات پیشگیرانه مستمر با هدف حفاظت و ایمنی کارکنان، حفظ کیفیت و بهداشت آب، حفاظت و پیشگیری از آلودگی تاسیسات و پایداری و استمرار خدمات در این شرکت به مراجعه کنندگان، انجام می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان؛ مهندس حسین مهدی نژاد، در گفت و گو با روابط عمومی این شرکت،اظهارداشت: از نخستین روزهای اعلام خطر و هشدار مسئولان بهداشتی در زمینه شیوع ویروس کرونا ولزوم مقابله با همه گیری این ویروس، اقدامات و فعالیت های پیشگیرانه مختلفی در سطح شرکت برای حفاظت و ایمنی کارکنان، حفظ کیفیت و بهداشت آب، حفاظت و پیشگیری از آلودگی تاسیسات و  پایداری و استمرار خدمات به مشترکان در سطح منطقه انجام شده است.

وی افزود: طراحی، چاپ و نصب بنرهای آموزشی همراه با طراحی پوسترهای آموزشی روش های پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا و چاپ آن جهت توزیع در امورات منابع آب شهرستانهای تابعه استان از اقدامات پیشگیرانه در این حوزه به شمار می‌رود.

معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی شرکت آب منطقه ای زنجان، خاطر نشان کرد به منظور پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس تمامی اتاق ها، آبدارخانه ها، سرویس های بهداشتی و مهمانسراها در ستاد، نواحی ، شهرستانها در  سطح منطقه که در ارتباط مستقیم با ارباب رجوع و مشترکان هستند؛ از نخستین روزهای اعلام خطر، به طور مستمر، روزانه ضدعفونی می شود.

به گفته مهدی نژاد، تهیه و نصب سریع ژل ضدعفونی کننده در تمامی ساختمان های اداری و ستادی و دسترسی مداوم کارکنان و عموم مراجعه کنندگان به مواد ضدعفونی کننده در سطح شرکت از دیگر اقدامات  این شرکت می باشد.

وی، اضافه کرد: تهیه و توزیع ماسک، دستکش و مایع ضدعفونی کننده برای کارکنان شرکت و منابع آب شهرستانها، استعلام خرید دستگاه تب سنج  جهت پایش و اندازه گیری تب کارکنان و مراجعه کنندگان در هنگام ورود به شرکت، درج مطالب آموزشی در خصوص کرونا ویروس در پایگاه خبری و اطلاع رسانی شرکت توسط روابط عمومی در شبکه های اجتماعی و ارسال حداقل روزی یک پیامک برای کارکنان توسط گروه ایمنی و بهداشت و تغییر شکل  ملاقات های حضوری به تلفنی، بخشی از اقدامات انجام شده در زمینه پیشگیری از شیوع ویروس کرونا درشرکت است.

مهدی نژاد،گفت:پس از بازدید بازرسین ستاد مبارزه با ویروس کرونا استان از شرکت آب منطقه ای زنجان، مقرر شد در ورودی این شرکت مواد ضدعفونی برای ویروس زدائی از کف کفش همکاران تعبیه گردد و در نمازخانه شرکت همکاران با مهر شخصی اقدام به برپایی نماز بصورت فرادا نمایند که با پیگیری همکاران ذیربط این موارد نیز در شرکت به اجراء درآمد.

معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی شرکت آب منطقه ای زنجان، با تاکیـد مقام مدیریت عامل شرکت جناب مهندس افشاری،بر رعایت کلیه پروتکل های بهـداشتی جهت پیشـگیری ازشیوع بیماری کرونا ،تصریح کرد: کلیه کارکنان شـرکت ملزم به استفاده از ماسک در محل کار می باشـند و درصورت عـدم رعایت ،از ورود به محل کار ممانعت به عمل می آید و برای همکارانی که این اصل را رعایت نکرده باشند، غیبت تلقی و مطابق مقررات برخوردخواهـدشـد.

وی، عنوان داشت: درصورت ابتلای نزدیکان و یا مشاهـده هر گونه علایمی که به تشخیص پزشک معتمد نشان از وجود ویروس در آن همکار دارد، با معرفی همکار جهت  انجام تست مربوطه، مرخصی استعلاجی صادر شده و قبل ازحضور درشرکت ملزم به ارائه گواهی سلامت (عدم ابتلابه کرونا ) از مرجع  ذیصلاح می باشد .

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای زنجان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای زنجان

    شركت آب منطقه‌ای زنجان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات