تبریک مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه به مناسبت هفته عفاف...

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه مدیرعامل شرکت در پیامی هفته عفاف و حجاب را به بانوان شاغل در شرکت تبریک گفت متن پیام به شرح ذیل است..

بسم الله الرحمن الرحیم

همکاران محترم شرکت

با سلام

یکی از پلیدترین توطئه‌های دشمنان اسلام در تاریخ معاصر، توطئه‌ی کشف حجاب است. رضا‌خان- که با طرح کودتای سوم اسفند 1299 و با حمایت و هدایت انگلیسی‌ها بر سر کار آمد- درصدد اجرای تز اسلام‌زدائی و جایگزینی ارزش‌های لیبرالیستی در جامعه بود. از مهم‌ترین جلوه‌های این طرح، پدیده‌‌ی کشف حجاب بود.

درویشی ادامه داد: پیامی که جمهوری اسلامی در زمینه پوشش و حجاب عفیفانه به دنیا عرضه کرده است، امروز جواب داده و در بسیاری از نقاط دنیا، جوانان با راه انداختن پویش‌ها و جنبش‌های لباس عفیفانه به دنبال از نو ساختن جامعه خود هستند و این ایران اسلامی است که باید استوارتر از گذشته پای این پیام خود بایستد.

روزملی حجاب و عفاف را به شما بانوان همکار تبریک وتهنیت عرض نموده و اینک که به فضل الهی ، با اجرای   فرمان خداوند و پیروی از سیره حضرت فاطمه زهرا ( سلام الله علیها) با حفظ حجاب کامل و برتر خودحافظ ارزشهای والای مقام شامخ زن در حوزه کاری هستید.امید وارم با الگو گرفتن ازصفات وکمالات آن بزرگوار در جهت تعالی معنوی جامعه و ارتقای فرهنگ عفاف و حجاب اسلامی بیش از پیش موفق باشید . .

درویشی اظهار داشت: هفته جهانی عفاف و حجاب از 19 تیرماه آغاز و تا 25 تیر ادامه خواهد داشت

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه

    شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات